TAMİRANE'DEN YARDIM ETKİNLİĞİ: BİRLİKTE 1 KONSER 1 KONTEYNER

Tamirane Uniq İstanbul, 1 Nisan Cumartesi akşamı gerçekleşecek olan “Birlikte 1 Konser 1 Konteyner” yardım etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Mart 2023
TAMİRANE'DEN YARDIM ETKİNLİĞİ: BİRLİKTE 1 KONSER 1 KONTEYNER

İstanbul’un iki yakasında misafirlerini ağırlayan Tamirane’nin Uniq İstanbul şubesinde 1 Nisan Cumartesi Akşamı gerçekleşecek olan “Birlikte 1 Konser 1 Konteyner” etkinliğinde pop / caz türündeki “Herkesten Ayrı” adını verdiği bestesiyle, IKSV & Sony Türkiye iş birliği ile hazırlanan Genç Caz+ 2022 albümünde yer alan Elif Çohaz Band ve etnik unsurların yanı sıra jazz, fusion ve ambient gibi farklı tarzlardan beslenen Develer grubu sahnede olacak. 

Konserden elde edilecek gelir, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Karşıyaka Şubesi aracılığı ile deprem bölgesindeki çocuklara yönelik bir etkinlik konteynerı tasarlanması için kullanılacak ve bu konteyner 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda deprem bölgesine götürülecek. 

1 Nisan Cumartesi akşamı Tamirane Uniq İstanbul’da gerçekleşecek olan “Birlikte 1 Konser 1 Konteyner” etkinliğine katılmak ve destek olmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.