THE CROWN’UN 3. SEZONUNDAN İLK GÖRÜNTÜLER

Yayınlanan yeni fragmanda, Olivia Colman'ın The Crown'ın 3. sezonunda tahtın meşru varisi olarak yerini aldığı görülüyor..


Pazartesi sabahı Netflix, The Crown'un 17 Kasım Pazar günü geri döneceğini duyurdu. Netflix, aynı zamanda dizinin yeni fragmanını da yayınladı. Fragmanda Colman, II. Elizabeth olarak gözüküyor.

Geçen sene En İyi Kadın Oyuncu Oscar ve Emmy ödüllerini alan Colman, 2017'de yapılan duyuruya göre 3 ve 4. sezonda Claire Foy'un yerini alacaktı. 20 saniyelik fragmanda oyuncuyu ilk defa dizide görüyoruz. Karanlık bir kapı eşiğinde, baştan aşağı kraliyet kıyafetleriyle donatılmış bir şekilde Colman gözüküyor. Colman, güçlü bir şekilde kameraya bakıyor ve ardından sahne kesiliyor.
3. sezonda aynı zamanda Tobias Menzies Matt Smith'in yerini alarak Prens Philip'i ve Helena Boham Carter Vanessa Kirby'nin yerini alarak Prenses Margaret'i canlandıracak. Saray duvaları arasında, Margaret'ın kocası Anthony Armstrong-Jones'u Ben Daniels, Prens Charles'ı Josh O'Connor, Lord Mountbatten'ı Charles Dance, Kraliçe Anne'yi Marion Bailey, Prenses Anne'i Erin Doherty, Başbakan Harold Wilson'ı Jason Watkins ve Camilla Parker Bowles'u Emerald Fennel canlandıracak.
 3. sezon, 1964-1977 yıllarında geçecek ve Prenses Margaret ve Armstrong Jones'un 1978'de boşanma ile sonuçlanan ilişkisinin bitişini anlatacak. 4. sezonda ise, Gillian Anderson Margaret Tatcher'ı, Emma Corin ise Prenses Diana'yı canlandıracak.