WILL & GRACE'İN SON SEZONU GELİYOR

Sıkı durun Will & Grace hayranları, NBC'nin Salı günü yaptığı açıklamaya göre uzun süredir ekranlarda olan sitcom'un 11. sezonu final sezonu olacak.

İlk bölümü Eylül 1998'de yayınlanan dizi, 2017'deki yeni uyarlaması da dahil olmak üzere 246 bölümü var. Diziyi sonlandırma kararını, dizinin yapımcıları Max Mutchnick, David Kohan ve James Burrows yaptıkları basın açıklamasında dizinin oyuncuları ile birlikte aldıklarını söylediler.

Dizide Grace Adler karakterini canlandıran Debra Messing, haberi duygusal bir paylaşım ile kendi Instagramında duyurdu. 


"DÜNYANIN EN İYİ FANLARINA DUYURU: size bu sezonun yeni uyarlamanın son sezonu olacağını duyurmak istedik. Tüm ekip bir araya geldik ve doğru olanın bu olduğuna karar verdik. Tekrar bir araya gelip diziyi çekme fırsatı verildiği için çok şanslıyız. En başta sadece 10 bölüm olması planlanıyordu fakat sizlerin sayesinde 3 SENE sürdü. Bu bir mucize. Hepimiz bu son sezonu gelmiş geçmiş en iyi sezon yapmaya kararlıyız. Will, Grace, Jack ve Karen'ın hikayelerini anlamlı ve doğru bir şekilde sonlandırmak istiyoruz. TEŞEKKÜRLER @nbc ve @bobgreenblattpics. Bizi çok şımarttınız! Tüm senaristler, yapımcılar ve en en iyi kadro hepinizi çok seviyorum."

Emmy ödüllü dizinin son sezonu 2020'de yayınlanacak.