YOU 2. SEZON FRAGMANI YAYINLANDI!

"Aşk beni çok karanlık yerlere götürdü."

ELLE Style Awards'da Uluslararası Yıldız ödülünü alan Penn Badgley'nin canlandırdığı Joe karakteri, You 2. sezon fragmanında günümüz alışkanlıklarını eleştiren bir monolog ile karşımıza çıkıyor. "Los Angeles bulunup bulunabileceğim en karanlık yer."

1 dakikalık fragmanda Joe'nun New York'tan kaçarak Los Angeles'a geldiği ve buradan hiç haz etmediği görülüyor. Fragman Badgley'nin, kahve siparişi için "Will" ismini vermesiyle sona eriyor.

İkinci sezonda Badgley'e Victoria Pedretti (Love Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), ve Chris D’Elia (Henderson) eşlik edecek. 

İkinci sezonun resmi açıklaması Joe'nun şuanki zihniyetine dair fikir veriyor:

Joe'yu en son gördüğümüzde, kalbi trajik bir biçimde kırılmış ve karanlık geçmişi ortaya çıkmıştı. İkinci sezonda Joe, Candace'den kaçmak için New York'u terk ediyor ve kendi cehennemi Los Angeles'a gidiyor. Cinayetle sonuçlanmış, yoğun bir ilişkiden yeni çıkmış biri. Beklediği son şey, inanılmaz yeni bir kadınla tanışmak. Ama yine de Love adında bir kadına aşık oluyor. Tarih tekerrür mü ediyor? Yoksa bu sefer gerçek aşkı bulacak mı? Joe, bu riski göze alacak kadar deli.

10 yeni bölüm 26 Aralık'ta Netflix'de.