‘AND JUST LIKE THAT’ İKİNCİ FRAGMANI YAYINLANDI

Aidan ve Carrie'nin nasıl yeniden bir araya geleceğini öğrendik!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 24 Haziran 2023
‘AND JUST LIKE THAT’ İKİNCİ FRAGMANI YAYINLANDI HBO

Son zamanların en çok izlenen olmasa da en çok konuşulan serilerinden biri olan ‘And Just Like That,’ ikinci sezonuyla seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. ‘Sex and the City’ serisinin ve filmlerinin devamı olarak tasarlanan ‘And Just Like That,’ bazı SATC hayranları tarafından eleştiriye maruz kalırken, bir kısım ise bu diziye bayıldı. Samantha’nın yokluğu, alıştığımızdan farklı bir senaryo derken bu seriyi orijinal ‘Sex and the City’ ile kıyaslamak çok doğru olmayabilir!(Spoiler içerir!) İlk sezonda hepimizin yıllarca hayranlıkla seyrettiği ve özellikle Team Big tarafının vazgeçemediği Mr. Big karakterinin ölmesi ile birlikte, izleyiciler olarak kelimenin tam anlamıyla şoka uğramıştık. "Mr. Big olmadan ‘Sex and the City’ olabilir mi?” düşüncesinden yola çıkarak ‘And Just Like That’ serisinin pek karşılaştırmaya uygun olmadığını varsayıyoruz. Seri nasıl devam edecek diye düşünürken Team Aidan tarafını sevindirecek bir haber ile karşılaştık: Aidan karakteri geri dönüyor! Carrie’nin iki büyük aşkından biri olan Aidan, geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni fragmanda kendini gösterdi. 

Fragmandan gördüğümüz kadarıyla Carrie’ye “Merhaba yabancı… Beni hatırladın mı?” diye bir email atan Aidan, sadece ‘Sex and the City’ tutkunlarının anlayabileceği ince bir mesaj gönderdi. Serinin orijinalinin dördüncü sezonunda Carrie, Aidan’ı email üzerinden geri kazanmaya çalışmıştı. 

Yılın başında ‘And Just Like That’ serisinin ilk fragmanını yayınlayan HBO, Carrie Bradshaw ve arkadaşlarını ikinci sezonda nelerin beklediğinin ipuçlarını vermişti. Ekranlarımızın favori üçlüsü Carrie, Charlotte (Kristin Davis) ve Miranda (Cynthia Nixon), 50’li yaşlarını Manhattan’da keşfetmeye devam ediyorlar. Ancak fragmanda söylenen, “Hayatlarımız değişmek üzereyken hepimiz mutlu bir şekilde habersiziz,” cümlesi olayların farklı bir yöne ilerleyeceğine işaret etmişti. Carrie’nin Mr. Big sonrası hayatını konu alacak ikinci sezonda favori eski sevgilisi Aidan’ın geri dönmesi gerçekten de izleme isteğimizi artırıyor! ‘Sex and the City’ ve ‘And Just Like That’ hayranları ikinci sezonda çok daha fazla olay ve daha da çok fazla moda anları görmeye hazır olabilir!SEX AND THE CITY: CARRIE VE AIDAN'IN İLİŞKİ ZAMAN ÇİZELGESİ


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.