DYSON'DAN SAĞLIKLI YAŞAM ODAKLI ÜÇ YENİ ÜRÜN

Dyson, son teknolojiye sahip üç yeni ürününü Türkiye pazarına sundu ve Dyson Türkiye ofisini kuracağını açıkladı.

Dyson mühendisleri, evleri ve iç mekanlardaki havayı daha temiz tutmaya yarayan akıllı ev teknolojileri ile aşırı ısının verdiği zarardan koruyarak stil sahibi saçlara sahip olmaya imkan veren kişisel bakım teknolojileri geliştirerek, hava, toz, alerjen, bakteri ve havadan gelen mikroplar gibi sağlığı etkileyen unsurlar üzerinde çalışıyorlar.

Dyson V11 kablosuz süpürge, güç ve çalıştırma süresini akıllı bir şekilde optimize ediyor. On yıldan uzun süren geliştirme çalışmalarının sonucunda tasarlanan kablosuz süpürgede bulunan sistem, hücre kapasitesini ölçüyor ve zamanla ne kadar kullanıldığının algoritmasını hafızasına alıyor. Zemin tipini, temizlik modunu ve başlığı  hesaplayarak geri kalan çalışma süresini kendisi buluyor. 

Dyson Pure Hot+Cool hava temizleyici, kışın uzun süreli ısı dağılımı ve yazın serin hava akışı için, Air Multiplier teknolojisi ve termostat ısı kontrolünü kullanarak otomatik olarak odayı hedef sıcaklıkta tutuyor. Temizlenen havanın yayılımı için güçlü bir hava akışı yaratıyor.

Dyson Airwrap saç şekillendirici, saç şekillendirmenin en büyük problemi olan, yoğun ısı hasarına çözüm bulabilmek için Coanda etkisi adı verilen bir aerodinamik olguyu kullanarak havayı ısı ile birleştiriyor ve kadınlara saçlarını yüksek ısı zararından koruyarak şekillendirme imkanı sağlıyor. Ürününün şekillendirme aparatları aşırı ısı kullanmadan saçın sağlıklı görünümünü koruyarak ve aynı zamanda ıslak saçta da kullanılarak saçı kıvırma, dalgalandırma ve düzleştirme özelliğine sahip.