DAHA İYİ BİR SEN

Yeni yıl heyecanı yaklaştı. Yılın bu dönemi ailemize, arkadaşlarımıza, sevgilimize hediye almak için planlar yapmaya başlıyoruz. Peki, kendimize?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Aralık 2021
DAHA İYİ BİR SEN

Genetik ve çevresel faktörlere bağlı olarak zamanla cilt kalitesinde bozulmalar başlar. Peki daha sağlıklı, sıkı ve ışıltılı bir cilde sahip olmak için neler yapmalıyız? Vanity Estetik’in uluslararası sertifikalı doktorları detaylı olarak anlattı.

YAŞLANMAYI ERTELEMEK

Son yıllarda ‘doğal estetik modasının’ ön plana çıktığını görüyoruz. Vanity Estetik olarak, yüksek hasta memnuniyeti ile başarılı sonuçlar aldığımız uygulamalardan biri de Baby Botoks. Baby botoks’ta amaç yüzdeki mimikleri yok etmeden ince kırışıklıkları açmaktır. Bu sayede mimik hareketlerine engel olmadan tamamen doğal bir görünüm sağlanır.

AMELİYATSIZ, AĞRISIZ BURUN ESTETİĞİ

Ameliyatsız burun estetiği (burun dolgusu), burnunun şeklinden memnun olmayan ve ameliyatsız çözüm arayan kişilere alternatif bir tedavi yöntemidir. Hem kadınlar hem de erkekler arasında popülerliği artan bu uygulamada son yıllarda popüler olan hiyalüronik asit bazlı dermal dolgulardan yararlanılır. İstenmeyen herhangi bir sonuçla karşılaşılmaması için, burun dolgusunun Vanity Estetik’te olduğu gibi uluslararası sertifikalı, burun anatomisi ve burun estetiği konusunda tecrübeli bir estetik cerrahi uzmanı tarafından yapılması önerilir.

 DAHA BELiRGiN ÇENE HATTI İLE DOLGUN GÖRÜNÜM

Eğer çene bölgesinde iyileştirme ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, çene dolgusu (jawline) uygulaması yeni yıla girmeden kendinize verebileceğiniz güzel bir hediye olabilir. Çene dolgusunun uygulanma amacı kuvvetli ve belirgin bir çene hattı oluşturarak yüze ‘V’ şekli kazandırmaktır. Hiyalüronik asit vücudumuzda doğal olarak üretilen, dokuların esnekliğini ve yumuşaklığını sağlayan bir maddedir. Bu nedenle çene dolgusunda da en tercih edilen yöntemdir. Çene dolgusunun kalıcılığı yaklaşık 12-18 ay devam eder. Kişinin kendi yağından elde edilen dolgu ile yapılan işlemde kalıcılığın yaklaşık iki-üç yıl sürdüğü söylenebilir.

YORGUN, YAŞLI GÖRÜNÜME SON

Göz bölgesi çok fazla dikkat çektiği için burada oluşan olumsuz bir görünüm estetik açıdan kaygı yaşanmasına neden olabilir. Göz altı ışık dolgusu uygulaması alt göz kapaklarına ve yanaklara daha genç bir görünüm kazandırarak; göz çevresinde istenmeyen bu görünüme çözüm sağlar.

VANITY ESTETİK İLE TANIŞIN!

Vanity Estetik, uluslararası sertifikalı, alanında uzman yedi doktoru ile üst düzey hasta memnuniyeti taahhüt etmektedir. Daha fazla bilgi edinmek için vanityestetik.com’dan, @vanityestetik sosyal medya hesaplarından ve 0850 441 54 44 no’lu iletişim numarasından Vanity Estetik’e ulaşabilirsiniz. 


Bu bir ilandır. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.