ZİNDELİĞİN YENİ ADRESİ

Espace Privé Chenot D-Life size sağlıklı vücut için destek oluyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Temmuz 2014
ZİNDELİĞİN YENİ ADRESİ


Kendi alanında 40 yıllık tecrübeye sahip ve “sağlıklı yaşamın mucidi” olarak tanınan Dr. Henri Chenot'nun “Chenot Metodu” olarak bilinen programı, Espace Privé Chenot D-Life İstanbul'un müşterilerine sağlıklı yaşam yolculuklarında destek oluyor.

CHENOT'NUN 40 YILLIK BİRİKİMİ


İnsan hayatını ve gelişimini, ruh ve beden olarak evrensel bir bütünlük içinde inceleyen “Biontoloji Akademisi” nin kurucusu Dr. Henri Chenot'nun 40 yıllık birikimiyle ortaya çıkan Chenot Metodu, konunun uzmanları tarafından sürekli olarak geliştirilen ve vücudun optimum fiziksel ve ruhsal noktaya gelmesini hedefleyen bir sistem olarak biliniyor. Chenot metodu, her insanın vücudunun değişik dönemlerde farklı ihtiyaçları olduğunu savunuyor ve gerek stres, gerek çevresel faktörler, gerekse beslenme ve yaşam tarzı sebebiyle biriken toksinlerden arındırılarak erken yaşlanmasının önlenmesini amaçlıyor. Bu sistem, ayrıca kişiye özel beslenme programı, medikal spa ve well-being programlarını da içeriyor.


Program öncesinde yapılan bio-enerjetik check-up'la bireye ait enerji seviyesi hakkında genel bir profil elde edilirken; bu sayede kişi yalnızca ihtiyaç duyduğu hizmetlere yönlendiriliyor. Medikal spa terapileri sırasında Chenot'nun kendi laboratuvarlarında geliştirilmiş ürünlerin kullanılıyor olması da, sistemde bütünlük sağlıyor.

ESRA ÖZÜBEK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.