Gezeiten Skincare Beymen Beauty İle Türkiye'de

Denizin güzelliğini cilt bakımıyla birleştiren Gezeiten Skincare koleksiyonunu Beymen Beauty ile keşfedin.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Temmuz 2024
Gezeiten Skincare Beymen Beauty İle Türkiye'de

Beymen Beauty, aktif deniz özleri ve mineral bakımından zengin okyanus altı suyu gibi biyoteknolojik bileşenleriyle denizin güzelliğini cilt bakımıyla birleştiren Gezeiten Skincare’i Türkiye’ye getirdi.Dünyanın önde gelen cilt bakım laboratuvarlarıyla iş birliği yaparak geliştirilen Gezeiten Skincare lansman koleksiyonundaki ürünler, vücudun sirkadiyen (24 saatlik vücut döngüsü) ritmiyle uyum içinde çalışıyor ve cildin doğal mikrobiyomuna odaklanma sağlıyor. Gezeiten, bu sayede gündüzleri cildin “stres fazı” ihtiyaçlarını, geceleri ise “yenilenme” ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Cildi yeniden programlama özelliğine sahip beş farklı üründen oluşan lansman koleksiyonu, cildin hücresel ritimlerine dayanan yenilikçi Kronobiyolojik Yöntemi’ni ve aktif deniz özleri ve mineral bakımından zengin okyanus altı suyu gibi biyoteknolojik bileşenler içeren tescilli Earth Marine CellTech Complex teknolojisini kullanıyor. Derinlemesine nemlendirici, antienflamatuvar, antioksidan, antibakteriyel ve yaşlanma karşıtı özellikleri nedeniyle seçilmiş, ödüllü besin ve antioksidan bakımından zengin biyoteknolojik bileşenler, deniz özleri ve mineral açısından zengin okyanus altı su konsantresi içeriyor.

Doğayı ve insanı merkezine alan Gezeiten, insan vücudunun milenyumlar süren gelişiminden ilham alarak, cilt sorunlarına çözümler sunan bir cilt bakım ürünü yelpazesi sunuyor.

Ürünlerinin ambalajlarının yaşam döngüsüne de odaklanan Gezeiten Skincare, çevresel etkiyi azaltmak için geri dönüştürülmüş, sürdürülebilirlik sertifikalı ve “refill” yani yeniden doldurulabilir ambalaj kullanımını tercih ediyor.


Gezeiten Skincare koleksiyonu Beymen.com’da ve Beymen Zorlu Center ile Beymen İstinyePark mağazalarında satışa sunuluyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.