GÜN BOYU RAHATLIK HİSSİ

Nemli, yumuşak ve pürüzsüz bir cilt için

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 04 Şubat 2014
GÜN BOYU RAHATLIK HİSSİ
<#text>Clinique'in ikonik losyonu, dermatologlar tarafından yenilenen formülüyle ve daha dramatik sonuçlarla karşımızda..


<#text>


<#text> Yeni Dramatically Different Nemlendirici Losyon+, beğenilen ipeksi ve hafif dokusunu koruyarak, cildin nem bariyerini sekiz haftada yüzde 54'e varan oranda güçlendiriyor. Yağ oranını değiştirmeden nemlendirme oranını iki katına çıkaran yeni formül sayesinde gün boyu neme doygun bir cilt sağlanmış oluyor. Peki bu, neden bu kadar önemli? Bu iki önemli gelişme, cildin en sağlıklı görünümünü korumasını ve çevresel etkenlere karşı daha güçlü olmasını sağlıyor.


<#text>


<#text> Neden Clinique denince ilk akla gelen 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi'nin ayrılmaz parçası olan bir ürünü yeniden formüle ettiler? “Çünkü yaşadığımız dünya değişti.~Cilt bakım teknolojisi değişti. Ve dolayısıyla Clinique de değişti!” diyor Clinique Global Ürün Geliştirme Müdürü Janet Pardo. Clinique sürekli olarak ürünlerini geliştirmek ve kullanıcılarının maksimum memnuniyetini sağlamak için yeni içerik ve teknolojileri araştırıyor. Çünkü cildimiz eskisinden çok daha fazla yardıma ihtiyaç duyuyor. Cilt hassasiyetine sebep olan birçok etkenden bahsedebiliriz: Çevremizde bulunan olumsuz etkiler, mevsim değişiklikleri, seyahat, uykusuzluk, işlem görmüş yiyecekler ve günlük hayatın stresi... Tüm bu etkenler cildimize zarar veriyor. Clinique, ikonik Dramatically Different Nemlendirici Losyon'un formülünü yenileyerek, sürekli karşımıza çıkan bu endişelerin yok edilmesi konusunda sorumluluk üstleniyor.~ EDİTÖRÜN NOTU


<#text> Düzenli kullan, genç görün! Gelişmiş nemlendirme teknolojisi ve yeni bariyer güçlendirici etkileri sayesinde yeni formül, dramatik bir fark yaratıyor. İkonik sarı rengini, ipeksi ve hafif içeriğini, kolay emilim gibi en beğenilen özelliklerini korurken DDML+ hayatımızda büyük yer alacak gibi gözüküyor. Cildiniz, yumuşak ve esnek hissederken; aynı zamanda sağlık ışıltısını da yansıtacak. Düzenli kullanıldığında cildinizin daha uzun süre daha genç görünmesine katkıda bulunacaksınız. Tüm cilt tipleri için yepyeni bir gelecek başlıyor.


<#text>


<#text> Esra ÖZÜBEK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.