Günden Güne Aydınlık ve Pürüzsüz Bir Cilt

Kolay çözümlerle, fark edilen bir cilde sahip olmak hiç de zor değil.

Cildimiz bizler için hayati önem taşıyor olmanın yanı sıra, estetik olarak da vücudumuzu tümüyle sarıp sarmalayan en önemli kıyafetimizdir.

Hatta cildimiz modası geçmeyen, bir ömür boyu taşıdığımız, doğru ve düzenli bakıldığı takdirde lekelenmeyen, solmayan tek kıyafetimizdir.

Sizce de cildiniz ihtiyacı olan bakımı hak etmiyor mu? Cildimize hak ettiği mükemmel ilgiyi ülkemizde eczanelerde yer alan dermokozmetik markalar arasında, selektif bir ürün olarak konumlanmış DDF (Doctor's Dermatologic Formula) sayesinde gösterebiliriz. Prof. Dr. Howard Sobel, ekibiyle Procter&Gamble laboratuarlarında yarattıkları ürünlerle hem cildimizin estetik kaygılarını gidermeyi amaçlamış, hem de cilt sağlığımız için ihtiyaç duyduğumuz ürünleri kullanıma sunmuştur. En yeni çalışmaysa Revolve 400X Mikrodermabrazyon Cihazı ve Weightless Defense Oil Free Hydrator UV Moisturizer SPF 45'tir. Weightless Defense Oil Free Hydrator UV Moisturizer SPF 45, yeni nesil bir üründür. Günlük kullanım için ideal, hafif yapıya sahip mükemmel bir nemlendiricidir. Hemen emilme özelliğine sahiptir. Cildi çok iyi nemlendirirken aynı zamanda uzun süreli etkisiyle (8 saat) nemlendirme özelliği göstermeye devam eder. Sahip olduğu formül; UVB ışınlarının yüzde 97'sini bloke eder. Elastikiyetini kaybetmiş, matlaşmış, çizgileri belirginleşmiş cilt yapısının düzelmesine yardımcı olur. Ürünün formülü birçok antioksidanla zenginleştirilmiştir. Bunlar arasında siyah üzüm çekirdeği, vitamin A, vitamin C, vitamin E yoğun olarak yer almaktadır. Krem, antioksidanlarla serbest radikal hasarlarını hafifletirken; güneş dolayısıyla hasar görmüş cilt yüzeyinin daha genç, sağlıklı görünmesini sağlar. Revolve 400X Mikrodermabrazyon Cihazı'yla birlikte evde kendi başınıza cildinizi derinlemesine temizler ve istediğiniz takdirde kolay, nazik ve efektif bir şekilde mikrodermabrazyon yaparsınız. Bu işlem; cildinizi matlaştıran, kalınlaştıran ölü hücrelerden arınmanızı sağlarken; kullandığınız tüm nemlendirici ve bakım kremlerinin emilimini yüzde 80 artırır. Cildin en iyi  şekilde oksijenlenerek, bakımının mükemmelen tamamlanmasını sağlar. Zaman içerisinde düzenli kullanımla çizgiler ve genişlemiş gözenekler minimize olurken; lekelerde azalma gözlemlenir. Cildiniz ışıltılı ve canlı bir görünüm kazanır.  www.rosspharma.com.tr                            .