SERUMUNU KİŞİSELLEŞTİR

Cildinizin durumunu tespit edip ona göre doğru serum seçmeye ne dersiniz? Amway Artistry Signature Select kişiselleştirilebilen serumları ve dermasonik cihazıyla bunları mümkün kılıyor.

Amway’in kozmetik markası Artistry yeni geliştirdiği Artistry Signature Select™ kişiselleştirilebilen serum ile genç ve sağlıklı bir cilt için yeni çözümü sunuyor. Tek bir üründe üç serumun gücünü birleştiren Artistry Signature Select™ cilt sorunlarına hitap eden kişiselleştirilmiş serumlar elde edilmesini mümkün kılıyor. Artistry, devrim niteliği taşıyan ürünle kadınlara ciltlerinin ihtiyaçlarına çözüm bularak en iyi hissedecekleri formülü sunuyor.

Artistry Signature Select™’in baz serumu, Nutriway™ organik sertifikalı çiftliklerinde üretilen aserola kirazı, siyah frenk üzümü, yeşil çay, nar ve ıspanak özütleri olmak üzere beş bileşenin karışımını içeriyor. Ürün, formülü sayesinde cildin yüzeyine hızla nüfuz ederek, görünümünün onarılmasına yardımcı oluyor. Kullanıcı, bireysel cilt sorununa bağlı olarak, etkisi klinik deneylerle kanıtlanmış konsantre güçlendiriciler arasından üçünü baz serumlarına ekleyerek, kendine özel serumlar oluşturabiliyor.

Konsantre güçlendiriciler arasında nemlendirici, aydınlatıcı, kırışıklıklara karşı, sıkılaştırıcı ve lekelere karşı seçenekleri bulunuyor. Bu konsantre güçlendiricilerin hedeflenen bileşenleri aktive etmek üzere kapakları çevrilerek taze durumdayken baz seruma karıştırılmasıyla, kişiye özel serumlar elde ediliyor. Artistry Signature Select™ kişiselleştirilebilen serum, Amway’e özel ve ilk kez kullanılan “Power Infused Technology” özelliği ile güzellik sektöründe ilk ve tek ürün özelliğine sahip olmasıyla da dikkat çekiyor.

Yenilikler bu özel seriyle de bitmiyor. Amway, sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacak bilim ve teknolojiyi evinize getiriyor! Artistry Signature Select Kişiselleştirilebilen Serumlar ve evde kolaylıkla kullanılabilen Artistry Dermasonik Cihazı birlikte kullanarak cildin görüntüsü ve sağlığını derinlemesine geliştirebilir, profesyonel cilt bakımınızı evinize taşıyabilirsiniz. Artistry Dermasonik Cihaz, güçlü Derma Ion Galvanic uyarı ve masajı sayesinde cilt bakım bileşenleri cildin derinliklerine ulaşarak olağanüstü faydalar sunuyor. Cildin koruyucu filmi dış etkilere karşı korunmasında özel bir rol oynuyor. Ayrıca eşzamanlı olarak faydalı olan öğelerin azalmasını önlüyor. Uyguladıktan sonra aslında çoğu ürün yalnızca cilt yüzeyine nüfuz ediyor. En iyi sonuçlar, bileşenlerin cildin derinliklerine iletilmesiyle elde ediliyor. 

ALTI FARKLI MODU VAR

Amway Artistry Dermasonik cihazının su bazlı Artistry serum ürünleri ile birlikte kullanılması öneriliyor. Uzmanlar, altı farklı mod için bunları tavsiye ediyor:

VİTAMİN C MODU: Amway Artistry Intensive Skincare geliştirilmiş C vitamini + HA özel bakımı ile birlikte kullanılıyor. Aktif C vitamini bileşenlerinin emilimini artırıyor.

LIFT (SIKILAŞTIRMA) MODU: Amway Artistry Signature Select sıkılaştırıcı etkili serum kiti ile birlikte kullanılıyor. Ciltte sıkılaştırıcı etki elde etmek üzere sıkılaştırıcı etkili serum kitinin emilimini pekiştiriyor.

WRINKLE (KIRIŞIKLIK) MODU: Amway Artistry Signature Select kırışıklıklara karşı etkili serum ile birlikte kullanılıyor. Kırışıklıkların görünürlüğünü azaltmak üzere kırışıklıklara karşı etkili serum kitinin nüfuz etme seviyesini optimize ediyor.

RADIANT (AYDINLATMA) MODU: Amway Artistry Signature Select aydınlatıcı etkili, lekelere karşı etkili serum kitleri ile birlikte kullanılıyor. Pigmentasyon ve yaşlılık lekeleri sorunlarını gidermeye yardımcı oluyor, cilt yüzeyinin parlaklığını artırıyor.

HYDRATE (NEMLENDİRME) MODU: Amway Artistry Signature Select nemlendirici etkili serum kiti ile birlikte kullanılıyor. Besin öğelerinin cildin yüzeyinden derinlere daha iyi nüfuz etmelerine yardımcı olarak nemlendirici etkili serum kiti’nin emilimini maksimum seviyeye çıkarıyor.

SIGNATURE SELECT MODU: İki veya üç güçlendirici eklenerek hazırlanan Artistry Kişiselleştirilebilen serumların daha iyi nüfuz etmesi için kullanılan moddur.

BİR CİHAZ, İKİ BAŞLIK, ALTI MOD

Artistry Dermasonik cihazın ultrasonik metal başlığı, cilt yüzeyini etkin bir şekilde temizlemek için su veya Artistry tonikler ile birleştiğinde baloncuklar ortaya çıkaran ve bu şekilde gözenekleri de derinlemesine temizleyen 30.000 Hz ultrasonik titreşim üretiyor. Temizlemeden sonra uygulanacak olan bakım ürünleri için cildi hazırlıyor. Derma Ion Galvanic başlık ise cildi uyarıp masaj yaparak Artistryserumlarının daha derin emilimini sağlıyor. Derma Ion Galvanic Başlık, altı farklı modu (Vitamin C / Hydrate / Radiant / Lift / Wrinkle / Signature Select) için iyon akımlarını optimize ederek etkisini gösteriyor. 

BU BİR İLANDIR.