Sofia Vergara, Schwarzkopf'un Küresel Marka Elçisi Oldu

"Bu, kendini ifade etme, özgüvenin gücünü benimseme ve kutlama vizyonumu paylaşan bir markayla iş birliği yapmak."

Buse Saray BUSE SARAY 23 Ocak 2024
Sofia Vergara, Schwarzkopf'un Küresel Marka Elçisi Oldu

Schwarzkopf'un yeni bir küresel marka elçisi ve buna uygun yeni bir kampanyası var. Tüketici ve profesyonel izleyicilere ulaşmak için iki yönlü bir yaklaşımla bir markanın yer alacağı kampanyanın yüzü Aktris Sofia Vergara olacak. Mart ayında başlayacak kampanya, sosyal medyada yayınlanacak ve televizyon reklamlarında da karşımıza çıkacak.Kampanya, Modern Family'nin sevilen yıldızının perşembe günü Netflix'te gösterime girecek dizisi "Griselda"daki son rolüyle örtüşüyor. "Griselda için bu dramatik role adım atmak benim için farklıydı. Schwarzkopf'un 'Hangi hikayeyi anlatacaksın?' kampanyası da mantıklı geldi" dedi Vergara. "Bu, kendini ifade etme, özgüvenin gücünü benimseme ve kutlama vizyonumu paylaşan bir markayla iş birliği yapmak. Bu bende yankı uyandıran bir felsefe."

Vergara, güzellikle ilişkisinin "kendi hikayemi dünyaya anlatmak veya bunu başka hikayeler anlatmak için bir araç olarak kullanmakla ilgili" olduğunu söylüyor. "Bu kariyerde güven her şeydir ve saç büyük bir rol oynuyor. Kendimi hem ekranda hem de ekran dışında özgün bir şekilde ifade etmeme olanak sağlıyor."

Henkel'in pazarlamadan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Vildan Cerci, Vergara'nın markaya doğal bir uyum sağladığını söyledi. "Marka olarak kapsamımız nedeniyle Schwarzkopf için doğru elçiyi bulmak kolay değil. "Sofia'nın kendisi çok özgün, kendini olduğu gibi kabul eden ve güzelliğe yaklaşımıyla güven inşa eden gerçek bir güzel."


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.