YUMUŞACIK CİLTLER İÇİN 10 SCRUB

Yaza hazırız!

Sıcak ve güneşli havaların güzellik rutinlerinin ayrılmaz bir parçası: cilt yenileme ve temizliği! Işıltılı bir bronzluğu arzuladığımız yaz mevsiminde aynı zamanda kuruyan ve pul pul dökülen cilt sorunları ile mücadele ediyoruz. Eğer bronzlaşma ritüelinizden önce cildinizi doğru bir şekilde temizlemezseniz, vücudunuzdaki ölü deri katmanı hayalinizdeki ışıltıya kavuşmanıza engel olabilir. 

Genç yaşlarda vücudun cilt hücre yenileme hızı çok daha aktif oluyor. Ancak 20’li yaşların ortasından itibaren bu hız yavaşlıyor ve cilt yenileme sisteminizde takviyeler gerekiyor. Cildinizin sağlığını her zaman taze ve ışıltılı tutabilmek için bakım denkleminize scrub ve peeling ürünleri eklemeniz şart!

Hücre yenilenmesini ve kan dolaşımını hızlandıran peeling ve scrub ürünleri, cildinizdeki yavaşlamayı düzenlemenin yanı sıra cilt tonunuzu eşitleme konusunda destek oluyor. Son yıllarda geliştirilen bitkisel ve doğal formüller ile vücut scrubları öncekilere göre çok daha nazik ve etkili. Cildinizi tahriş etmeden ölü deriden arındıran yeni nesil scrub losyonları içeriklerindeki tanecikler ile cildinizin yeni bir görünüm elde etmesini hızlandırıyor. 

Vücudunuzu yaz mevsimine hazırlamanın yanı sıra pürüzsüz bir dokunuş elde etmek için fotogaleride sizin için seçtiğimiz 10 vücut scrubını inceleyebilirsiniz…

Etİketler