Yves Rocher Yeni Kampanyasını Tanıttı

Yves Rocher, marka yüzü Miray Daner ile iş birliğinin yeni adımı olan Pure Menthe kampanyasını sundu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Nisan 2024
Yves Rocher Yeni Kampanyasını Tanıttı

Kurulduğu günden bu yana Bitkisel Kozmetik Laboratuvar Uzmanlığı ile doğaya ve cilde saygılı ürünler geliştiren dünyaca ünlü Fransız kozmetik markası Yves Rocher, marka yüzü Miray Daner ile heyecan verici birlikteliğinin yeni adımı olan Pure Menthe kampanyasını keyifli bir davet ile tanıttı.Yves Rocher Türkiye Genel Müdürü Elif Berker ve marka yüzü Miray Daner’in ev sahipliğinde gerçekleşen keyifli davette; Yves Rocher Pure Menthe ailesinin yıldız ürünü Yüz Yıkama Jeli için kamera karşısına geçen Miray Daner’in yer aldığı reklam filmi keşfedildi.

Yves Rocher Türkiye Pazarlama Direktörü Gizem Ürkmez Karaman - Miray Daner - Yves Rocher Türkiye Genel Müdürü Elif Berker


Bitki biliminde derin araştırmalar sonucu geliştirilen ve %94’ten fazla doğal içeriğe sahip Yves Rocher Pure Menthe serisinde yer alan Karma ve Yağlı Ciltler İçin Yüz Yıkama Jeli içeriğindeki; ferahlatıcı organik nane ve jel dokusu sayesinde cildi kurutmadan temizliyor ve gözenekleri kirden arındırıyor.  Cildi, sebum fazlasından arındıran yüz yıkama jeli; yağ fazlasını temizlerken, sağlıklı bir mat bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Paraben, sülfat, sabun ve alkol içermeyen doğal içerikli prebiyotikli yüz yıkama jelini sabah ve akşam nemli cildinize dairesel hareketlerle uygulayıp uygulayabilirsiniz. Pure Menthe serisi %96’dan fazla doğada kolay çözünebilir formüllerden ve vegan içerikten oluşuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.