DEĞİŞİM RÜZGARI: 15 YENİ SAÇ TRENDİ

Skalanın bir ucu yeşil boyalarda, diğer ucu ise işlemeli örgülerde!

Son aylarda geçirdiğimiz süreç ile denemediğimiz makyaj ve saç trendlerini deneme konusunda motivasyonumuz arttı. Ünlülerden gördüğümüz DIY boyalar ve kahkül kesimleri ile karantina günlerimize renk katarken, son haftalarda Instagram üzerinde gördüğümüz trendlerin 2020’nin saç stillerini belirlediğini fark ediyoruz. Zahmet ve uğraş gerektirmeyen topuz ve at kuyruklarının yanı sıra yeşil veya ateş kırmızısı saç renklerini görüyoruz.

İki farklı uca yayılan saç trendleri bir yandan uğraşmanıza gerek bırakmıyor ama bir yandan da çılgın ruhunuzu öne çıkarıyor. Tıpkı giyim trendlerinde olduğu gibi defilelerden ünlülere ve daha sonra sokak modasına ve sosyal medyaya yayılan saç trendleri arasında kendi stilinize uygun bir model bulmamanıza imkan yok! Makyaj trendlerinde gördüğümüz doğallık yansıması sade saç stillerinde görülürken, giyim trendlerindeki maksimalizm furyası da punk rock ilhamlı veya statement aksesuarlı saç modellerinde görülüyor. 

Her modunuz için farklı bir stil deneyebileceğiniz 2020’de çılgın değişimlere hazırsanız fotogaleride yılın 15 saç trendini görebilirsiniz…