ESKİ SEVGİLİYLE ARKADAŞ OLUNUR MU?

5322 katılımcının cevapladığı anketin sonuçları haberimizde.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Mayıs 2015
ESKİ SEVGİLİYLE ARKADAŞ OLUNUR MU?
Eski sevgilinin ne yaptığı, nerelere gittiği, kimlerle birlikte olduğunu, bir süre için hepimiz merak ederiz. Peki bu bizi üzüyorsa, bilgilere ulaştığımız kanalları engellemek doğru mu?

Kızlarsoruyor.com sitesinin uzman üyelerinden Nurhan Demirel, buradan yola çıkarak üyelere soruyor "Eski sevgilimizle Facebook'ta arkadaş kalmalı mıyız?" Toplam 5322 katılımcının cevapladığı anketin sonuçları olduça ilgi çekici. Yüzde 62'si ‘Hayır arkadaş kalınmamalı' derken, yüzde 38'i “evet arkadaş kalınabilir” cevabını verdi. ‘Hayır' diyen kadın ve erkeklerin dağılımları ise yüzde 60 kadın ve yüzde 64 erkek şeklinde.

İletişim Uzmanlığı da yapan Nurhan Demirel de çoğunluğun cevabına katıldığını söylüyor ve ekliyor: “İlişkinin bittiğine inanıyor ve barışma umudunun olmadığını düşünüyorsanız, ayrılık konuşmasını yaptıktan sonra bütün sosyal medya hesaplarınızdan eski sevgilinizi silebilirsiniz. Biten ilişki sonrasında her ne kadar arkadaş olarak kalmaya karar verilse de, yaşanan duygusal bir ilişki sonrasında hiçbir şey olmamış gibi arkadaşça devam etmek çok kolay olmayabilir.'

Bize sorarsanız, her ilişki farklı ve bu konuda genel yargılara varmak da oldukça zor. Kendi tercihinizi, ilişkiyi en iyi bilen kişi olarak kendiniz yapmalı ve sonrasında nasıl ilerleyeceğinize karar vermelisiniz.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.