KARİYERİNİZDE BAŞLANGIÇ ZAMANI

Astrolojik hareketler yeni başlangıçları tetikliyor, özellikle kariyerinizde!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Nisan 2015
KARİYERİNİZDE BAŞLANGIÇ ZAMANI
Astroloji yazarımız Pınar Atmaca Özdemir, içinde bulunduğumuz dönemdeki astrolojik hareketleri inceledi ve dikkat etmemiz gereken konuların altını çizdi... İşte onun yorumları: 

Venüs, 11 Nisan'da İkizler burcuna ilerledi ve ilişkilerimizde arkadaşlık ve dostluğun önemi arttırdı... Bu dönemden itibaren de duygulardan ziyade akıl ön plana geçti. Fikirler ve görüşlerin paylaşılması için en uygun zamanlara geldik. Uzun zamandır aklınızda olan ama ertelediğiniz konuları bu dönemde sevdiklerinizle paylaşmanız daha olumlu sonuçlar doğuracak. Öte yandan bu, ciddi düşünmek, ciddi kararlar almak için doğru zaman değil. Zira fikirler havada uçuşup, bir taraftan diğerine geçerken sorumluluk ve ciddiyet duygularımız zayıflıyor. Görüşlerimiz hemen değişebiliyor. Karşımızdaki kişiyi ciddi düşünmeye zorlamak için de doğru zaman olmayabilir.


Evlilik gibi ciddi kararları, yuva kurmakla ilgili konuları Venüs'ün Yengeç'e geçeceği 8 Mayıs sonrasına bırakmak daha iyi olur. Venüs-İkizler geçişi, aynı zamanda genç düşünmek ve genç görünmeyi de vurguluyor. Gençleştirici uygulamalardan yararlanabilir, kremler, serumlar kullanabilirsiniz. Özellikle ellerimizi daha bakımlı tutmak isteyebiliriz. Bu gençleşme duygusu, giysilerimize de yansıyabilir. Daha genç stiller yakalamak isteyebiliriz.


Yakın zamanda yaşayacağımız ve hayatlarımızı etkileyebilecek bir diğer astrolojik olay ise 18 Nisan'da Koç'ta gerçekleşecek Yeni Ay.

YENİ BAŞLANGIÇLARIN TAM ZAMANI


Yeni Ay zamanı birçok konuda başlangıç yapmak için doğru an. Yeni Ay'a kadar geçen sürede ruhen ve fiziken kendimizi girişime hazırlamaya çalışırız. Bu Yeni Ay'ın Koç vurgusu mücadele için silahlarımızı kuşanıp gücümüzü toparladığımızı gösteriyor. Cesur olma ve kendimizi gösterme zamanı. İş konularında oldukça girgin olabiliriz. İş ortamımızda yenilikler yapmak, çalışma şeklimize, günlük meşgalelerimize yenilikler getirmek isteyebiliriz. Hatta bu konuda oldukça titiz ve zaman zaman kuruntulu olabiliriz. Sağlığımızla da ilgilenmek isteyeceğiz. Farklı terapiler, tedaviler, alternatif tıp yöntemleri, yeni diyetler ve bakımları merak edip, deneyebiliriz. Koç burcunun yönetici gezegeni Mars'ın Boğa'da olması riskten hoşlanmadığımızı ve her ne yaparsak yapalım sağlam adımlarla ilerlemek isteyeceğimizi gösteriyor. Ve ayrıca güven konusu öne çıkıyor. Zira Yeni Ay haritasında yükselen Akrep birebir ilişkilerimizde karşılıklı güveni her şeyin önünde tutacağımıza işaret ediyor. İlişkilerimizde oldukça hassas davranabiliriz bu konuda. Şüphe, kıskançlık, aşırı merak ve baskılayıcı tutumların ilişkilerimizi krize sokmamasına dikkat etmeliyiz. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.