DEMI MOORE VE 3 KIZI YENİ MAYO KAMPANYASININ YÜZÜ OLDU

Moore işbirliği için "Kızlarımı bu kampanyaya dahil etmek benim için önemliydi." dedi.

Ünlü kadınlar en yeni kampanyalarını seksi fotoğraflarla duyururken; Demi Moore, üç kızı Rumer, Scout ve Tallulah Willis ile bir mayo kampanyasını duyurdu. Yakın zamanda yayınlanan bir Andie Swim kampanyasında Moore, üç kızı Rumer, Scout ve Tallulah Willis ile birlikte mayo modelliği yaptı.

2017'den beri mayo markasının yatırımcısı olan 58 yaşındaki oyuncu, "Özgürlük ve beraberlik yazını karşılamak için katılmak için mükemmel bir zaman gibi hissettiğini" söyledi. Çekim için WWD’ye "Kızlarımı bu kampanyaya dahil etmek benim için önemliydi. Umarım başkaları hayatlarında anlamlı bağlantılar kurmak için fırsatları değerlendirir ve sevdikleri insanlarla her anı kutlarlar." dedi.

58 yaşındaki oyuncu, mayo markası Andie ile olan çalışmalarını kutlamak için kendisi ve kızlarının birkaç fotoğrafını Instagram'da paylaştı. Fotoğrafta, 32 yaşındaki Rumer, 29 yaşındaki Scout ve 27 yaşındaki Tallulah, anneleri Demi Moore Andie Swim'in mayosunun farklı renklerini giydiler.

Demi Moore, “Bugün o gün! Sonunda @andieswim'in yeni kampanyasını paylaşmak, birlikteliği kutlamak ve sevdiğiniz insanlarla karşınıza çıkmak için çok heyecanlıyım… Bu anı en çok sevdiğim insanlarla paylaşmam çok uygun oldu ❤” açıklamasıyla, kampanyanın fotoğrafını paylaştı.Marka ailenin güneşin altında kırmızı renkte farklı stiller giydiği bir fotoğrafını paylaşarak kampanyayı duyurdu. Marka, “Uzun zamandır Andie destekçisi Demi Moore ve kızları Rumer, Scout ve Tallulah ile yeni kampanyamızı duyurmaktan çok heyecanlıyız! Demi, beraberlik ve sevdiğiniz insanlar için ortaya çıkacağınız bir yazı kutlamak için bize katıldı.” Açıklamasıyla işbirliğini duyurdu. Ailenin kampanya yüzü olduğu fotoğrafları paylaşmaya devam ediyor. 

Scout da annesinin ardından kampanya fotoğrafları paylaştı. “Ailemizin gerçek samimiyetini yakaladığı @cassblackbird tarafından çekilen eşsiz ve şefkatli @andieswim ile kampanyamızdan bu muhteşem kareleri nihayet paylaşmak gerçekten heyecan verici!”

Rumer da annesinin gönderisini takip etti ve "Moore Willis Ailesinin Hanımları yazınızı ısıtmaya geliyor" yazarak kampanyayı duyurdu. Moore’un, yaşları 32 ile 27 arasında değişen kızları ile mükemmel uyumu gözle görülüt bir şekilde ortada...

Scout başka bir gönderisinde, kadınlar ve kadın vücudu pozitifliğine değindi. “Gerçekten, benim için hiçbir şey güçlü bir şekilde vücut bulmuş ve teninde tamamen rahat hisseden bir kadından daha seksi olamaz. @andieswim'i ve bunu başaran inanılmaz kadınları seviyorum çünkü her mayonun arkasında her kadına o ışıltılı özgüveni yaşama fırsatı verme niyeti var. Bu fotoğraf ve bu dinamik mayo beni çok iyi hissettiriyor!”

Tallulah da kampanyanın fotoğraflarını heyecanla arka arkaya paylaştı.Etİketler