15 YAŞINDA, GENÇ VE DİNAMİK!

ELLE Türkiye, 15. yılında her zamankinden daha genç ve daha dinamik!

‘Dile kolay, tam 15 yıldır ELLE dergisinin Türkiye edisyonunu gerçekleştirmek üzere çalışıyorum.

1998 senesinin son aylarında bir telefonla başlayan aşk hikayemiz hala devam ediyor.

27 yaşındaydım ve o zamanlar ELLE edisyonları içinde en genç yayın yönetmeniydim. Benim için hem gurur kaynağı, hem de zorlu bir görevdi. İşimi her zaman çok severek yaptım. Kendimi bu anlamda çok şanslı bir insan olarak görüyorum. Eşsiz insanlarla tanıştım. Çoğuyla arkadaş oldum. Hepsiyle zenginleştim. Çok şey öğrendim...'

Bu sözler, Yayın Direktörümüz Işın Görmüş'ün mayıs sayımızdaki edito yazısından alındı. Aradan geçen 15 yıla ve geride kalan tam 180 sayıya rağmen, o ve yönetimindeki ekibimiz adeta ilk sayımızı hazırlıyormuşuz kadar heyecanla yepyeni bir sayı hazırladık sizler için.

Kapağımıza, bu yıllar boyunca kendi alanlarındaki başarılarına şahitlik ettiğimiz 12 Top Modeli taşıdık. Nefise Karatay, Tülin Şahin, Pınar Tezcan, Yüksel Ak, Demet Kutluay, Özge Ulusoy, Demet Yoruç, Tuğçe Kazaz, Beril Kayar, Sema Şimşek, Didem Soydan ve Sabahat Doğanyılmaz'la beraber 15. yılımıza özel 3 farklı kapakla, çok özel bir koleksiyon sayısı derledik. Fransız Sarayı'nın büyülü atmosferinde tam üç gün süren çekimimizde kapak kızlarımızı duayen bir isim, Tamer Yılmaz fotoğrafladı. .