15 YAŞINDA, GENÇ VE DİNAMİK!

ELLE Türkiye, 15. yılında her zamankinden daha genç ve daha dinamik!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Nisan 2014
15 YAŞINDA, GENÇ VE DİNAMİK!

‘Dile kolay, tam 15 yıldır ELLE dergisinin Türkiye edisyonunu gerçekleştirmek üzere çalışıyorum. 1998 senesinin son aylarında bir telefonla başlayan aşk hikayemiz hala devam ediyor. 27 yaşındaydım ve o zamanlar ELLE edisyonları içinde en genç yayın yönetmeniydim. Benim için hem gurur kaynağı, hem de zorlu bir görevdi. İşimi her zaman çok severek yaptım. Kendimi bu anlamda çok şanslı bir insan olarak görüyorum. Eşsiz insanlarla tanıştım. Çoğuyla arkadaş oldum. Hepsiyle zenginleştim. Çok şey öğrendim...'Bu sözler, Yayın Direktörümüz Işın Görmüş'ün mayıs sayımızdaki edito yazısından alındı. Aradan geçen 15 yıla ve geride kalan tam 180 sayıya rağmen, o ve yönetimindeki ekibimiz adeta ilk sayımızı hazırlıyormuşuz kadar heyecanla yepyeni bir sayı hazırladık sizler için.

Kapağımıza, bu yıllar boyunca kendi alanlarındaki başarılarına şahitlik ettiğimiz 12 Top Modeli taşıdık. Nefise Karatay, Tülin Şahin, Pınar Tezcan, Yüksel Ak, Demet Kutluay, Özge Ulusoy, Demet Yoruç, Tuğçe Kazaz, Beril Kayar, Sema Şimşek, Didem Soydan ve Sabahat Doğanyılmaz'la beraber 15. yılımıza özel 3 farklı kapakla, çok özel bir koleksiyon sayısı derledik. Fransız Sarayı'nın büyülü atmosferinde tam üç gün süren çekimimizde kapak kızlarımızı duayen bir isim, Tamer Yılmaz fotoğrafladı.

~Sürprizlerimiz bununla sınırlı değil! Geçen yılları özetlediğimiz, ELLE 15 yıl bölümümüzde geride kalan 180 sayıdan derlediğimiz özel bir yolculuğa çıkartacağız sizi sayfalarımızda, ELLE arşivi vasıtasıyla. 1999'dan bu yana hangi yıl neleri konuştuk, neleri beğendik, sayfalar arasında gezinerek hatırlatacağız.

Ve tıpkı ELLE'in sizlerin hayatında fark yarattığını umduğumuz gibi, bizlere ilham veren, fark yaratan 10 kadını tanıtacağız sizlere...

450 sayfalık mayıs sayımızda, her zaman olduğu gibi en yeni trendleri, en etkili stil önerilerini, birbirinden güzel moda çekimlerini, güzellik konusundaki en son gelişmeleri, makyaj sırlarını sayfalarımızda bulacaksınız...

Bir de sürprizimiz var. Kapağında Kerem Bürsin'i konuk ettiğimiz ELLE Man'in yeni sayısı 15. yaş Koleksiyon Sayımız ile beraber hediye!

Bu 15 yılı bizim için bir keyife dönüştüren yol arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza, reklam verenlerimize, bize konuk olan herkese ama en çok da siz okurlarımıza teşekkür ediyoruz. Farkındayız: Siz olmadan, biz olmazdık!

Yeni sayımızın sayfalarında buluşmak üzere... Mayıs sayımız bayilerde!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.