2015 ASTROLOJİ: BOĞA

2015'te Boğa burcunu neler bekliyor merak ediyorsanız, cevabı haberimizde!

2014'te yaşananları geride bırakma zamanı geldi geçiyor bile. Onlardan alacağımız dersler ve her zaman hatırlamak isteyeceğimiz anılarla birlikte tabii... Sırada, her zaman olduğundan çok daha güzel gelişmeleri de birlikte getirmesini umduğumuz 2015 var. Peki astroloji bu konuda nasıl tüyolar veriyor merak ediyor musunuz? Öyleyse Amerikalı Astrologlarımız 'Satürn Kardeşler'in burç yorumlarında sıradaki burç olan Boğa'ya geçiyoruz.

Genel Bakış:
Beklediğiniz yıl sonunda başladı sevgili Boğalar! 2015 senesi, 2012'den beri aradığınız bir şeyi ayağınıza getirecek. Çok zorlu bir savaşı kazanmış olduğunuzu bilmenin getirdiği sessiz güç duygusu... Satürn son iki yılı zıt burcunuzda geçirdiğinden ortaklıklarla ilgili pek çok şey öğrendiniz ve sizi daha da güzelleştiren muhteşem savaş yaraları aldınız. Kozmik Şef artık yıldız haritanızın yeni bir bölgesine girdiğine göre, kalıcı, derin ve yoğun bir şekilde şifa bulabilirsiniz. Hayatınızın en zor dönemlerinden biri geride kaldı sevgili Boğalar, yeni yılı sevinçle kucaklarsanız o da aynı şekilde karşılık verecek. Mart ayı biraz sarsıntılı geçebilir, o nedenle programınızda gerekli ayarlamaları yapın, özellikle de ayın ikinci yarısında. Yaz ayları karışık bir hediye sepeti gibi. Şanslı Jüpiter, Ağustos ayında beşinci yaratıcılık ve aşk evinize giriyor, bu sayede hem muhteşem bir romantizm, hem de parlak fikirler sizi bekliyor. Ancak yöneticiniz Venüs de 22 Temmuz'dan 6 Eylül'e dek gerileme döneminde olacak. Görünüşünüzde radikal değişiklikler yapmak için pek uygun bir dönem değil. Ancak sonbaharda bütün taşlar yerli yerine oturacak ve hayat çok daha güzel bir hal alarak 2016'ya doğru pürüzsüz bir şekilde ilerleyecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.