LYST 2020’NİN EN ÇOK ARANAN ÜRÜNLERİ BELLİ OLDU

Yılın en çok istenilen ayakkabısı: Amina Muaddi!

Ünlülerin stillerini, Instagram sayfanızı ve mağazaları istila eden ürünler, yılın en popüler parçalarını oluşturuyor. Herkesin ‘beğeni listesine’ eklediği ürünler, 2020’nin en çok aranan ürünleri arasında. İnternet aramam platformu Lyst, her dönem olduğu gibi 2020’nin başında da yılın en çok aranan ve alınan 10 ürününü açıkladı. 

Arama verilerini, sosyal medya paylaşımlarını ve satışları inceleyen Lyst, yılın en çok istenilen ürünlerini listeledi. 2019’dan bu yana listenin başında değişmeyen ürün Gucci’nin GG kemeri olurken, Rihanna ve Kendall Jenner gibi isimlerin vazgeçemediği Amina Muaddi ‘gilda’ ayakkabıları yılın en popüler ayakkabısı seçildi. 

Listede Bottega etkisinin sürdüğünü de açıkça görebiliyoruz. Instagram sayfanızı ele geçiren büzgülü Bottega Veneta clutch çantası ünlülerin ve sokak modasının favori ürünleri arasında. Bunun yanı sıra çantaları botlara taşıyan Prada, kalın tabanlı postal botları ile listede yer alan parçalar arasında. Aşağıda 2020’nin en çok istenilen ürünlerini görebilirsiniz. 

1. GG Marmont Deri Kemer, €270 GUCCI gucci.com

2. Gilda Topuklu Sandalet, €856 AMINA MUADDI farfetch.com

3. Prada Monolith Deri Bot, £1,220 PRADA prada.com

4. Vally Alpaca Ekoseli Atkı, £162 ACNE STUDIOS matchesfashion.com

5. The Pouch, €2,100 BOTTEGA VENETA mytheresa.com

6. Yüksek Belli Suni Deri Tayt, $98 SPANX shopbop.com

7. Hourglass Küçük Çanta, €1,330 BALENCIAGA balenciaga.com

8. Farylle Kalın Tabanlı Deri Bot, £155 DR. MARTENS asos.com

9. Scuffette II Terlik, €99.95 UGG ugg.com

10. Uzun Puffer Mont, $349 ARKET arket.com