A$AP MOB CALVIN KLEIN’IN YENİ YÜZÜ OLDU

“Bizim Calvinlerimiz!”

#MyCalvins’in son kampanyası için ünlü marka A$AP Mob grubunu seçti.

En yeni denim ve iç giyim koleksiyonları için kamera karşısına geçen ünlü hip-hop grubunda başta A$AP Rocky olmak üzere A$AP Nast, A$AP Ferg, A$AP Ant, A$AP Lou ve A$AP J.

Scott yer alıyor. 2006’da bir araya gelen ünlü grubu eğlenceli pozlar ile fotoğraflayan Willy Vanderperre, bir backstage videosu da hazırladı.

Bu otuz saniyelik videoda ünlü rapçiler Calvin Klein denimlerinde ve iç çamaşırlarında dans ediyor, birbirleriyle alay ediyor ve konuşuyor. İkonik slogan, My Calvins’i, söylemeye çalışan A$AP Mob’un doğal tavırları ortaya oldukça samimi bir video çıkarıyor. Bu kampanya A$AP Mob’un moda ile iç içe olduğu ilk deneyim değil. Daha önce Dior Homme ve DKNY gibi ünlü markaların reklam kampanyalarında yer alan A$AP Rocky farklı giyim tarzı ile tanınıyor. ‘Fashion Killa' adlı popüler şarkısı ile moda tutkusunu göz önünde tutan A$AP Rocky’nin yanı sıra A$AP Ferg ise bir moda okulunda okuyarak kendi markası Devoni Clothing’i çıkardı. 

Calvin Klein’ın Bahar 2018 için çıkardığı yeni #MyCalvins serisi aile ve birlik temaları altında çekiliyor. Geçtiğimiz ay Solange’ın yer aldığı Müzikal Aile kampanyası Bahar 2018 için devam edecek olan ‘Bizim Ailemiz’ reklam serisinin başlangıcı…

.