PRADA X ADIDAS: A + P LUNA ROSSA 21

Tasarım ve inovasyonun iki simgesi yeniden bir araya geliyor...

Prada, Adidas’a farklı bir bakış açısı getirerek Superstar sneaker'ı uzman bir işçilikle yeniden yorumlamıştı. Devam eden işbirliğinin bir sonraki aşaması için Adidas, uzmanlığını Prada'ya getirerek Luna Rossa Prada Pirelli takımı için ileri görüşlü A + P LUNA ROSSA 21 silüetini yaratıyor.

A + P LUNA ROSSA 21 (Prada For Adidas)

Prada ve Adidas, atletik performans için doğuştan gelen tutkularını sürekli ifade ediyor. Prada, Luna Rossa yelken takımı ile birlikte yirmi yılı aşkın süredir spordaki en eski kupa olan America’s Cup'a katılıyor; Adidas’ın sportif yeniliklere ve hassas teknolojiye öncülük etme konusundaki sürekli taahhüdü ise Amerika Kupası'na kadar uzanıyor.

A + P LUNA ROSSA 21 (Prada For Adidas)

Yelken sporu için tasarlanan A + P LUNA ROSSA 21 ayakkabı, geçmişten ikonik Prada ve Adidas spor ayakkabılarının yanı sıra yeni AC75 Luna Rossa teknesinin tasarımından ilham alıyor. Ortak bir sportif mükemmellik mirasını kutlayan ve sporcunun vücudunun bir uzantısı olarak tasarlanan silüet, esnek çıplak ayak stabilitesiyle uyumlu, şık, hafif bir görünüm ve his sunuyor. Yarışmada performans odaklı ayakkabılar Luna Rossa Prada Pirelli ekibi tarafından giyilirken, günlük versiyonu da satışa sunuluyor olacak.

A + P LUNA ROSSA 21 (Prada For Adidas)

Yeniliğe ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığıyla beslenen A + P LUNA ROSSA 21, her iki markanın çevre taahhütlerine yönelik ortak bir adım olarak hizmet ediyor. Spor ayakkabının ergonomik olarak tasarlanmış EVA dili ve delikli, yumuşak, sentetik süet iç selesi, yelken performansını vurguluyor. Dahası, spor ayakkabı, yüksek koruma, dayanıklılık ve hareket özgürlüğü sağlamak için delikli bir BOOST orta tabanı ve etrafı saran bir dış tabana sahip. Altta dar olacak şekilde tasarlanan, Speed Lacing'e olanak tanıyan ve üstte daha geniş olan özel hazırlanmış bağcıklar, bağlanan düğümlerin yarışma sırasında kolayca açılmasını önlüyor. Silüet daha sonra, suya dayanıklı özel bir poşet-çantanın içine giren şık, ortak markalı bir kutuda paketlenmiş olarak geliyor.

A + P LUNA ROSSA 21 (Prada For Adidas)

Bu ileri görüşlü ortaklığın sonucu olan Adidas for Prada A + P LUNA ROSSA 21 silüeti, 9 Aralık 2020'de Prada butikleri ve dünya genelindeki Adidas mağazaları ile belirli mağazalarda satışta olcak. Ürün yelpazesine ayrıca prada.com ve adidas.com adreslerinde.

Etİketler