ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

ALEXANDER MCQUEEN SONBAHAR KIŞ 2021 KOLEKSİYONU

“Artık hepimiz için iyileşmenin, yeni bir hayatı solunmanın ve geleceğimizi zenginleştirmek için geçmişten gelenleri keşfetmenin tam zamanı..."

Alexander McQueen, su ve anemon çiçeklerinden ilham alan heykelsi siluetler, dip dye baskılar ve hibrid tasarımların öne çıktığı Sonbahar Kış 2021 Koleksiyonu’nu tanıttı. Koleksiyonun kampanya çekimleri, Paris'te yaşayan İtalya doğumlu ünlü moda fotoğrafçısı Paolo Roversi’nin imzasını taşıyor.

Alexander McQueen Kreatif Direktörü Sarah Burton, koleksiyon ile ilgili açıklamasında “Artık hepimiz için iyileşmenin, yeni bir hayatı solunmanın ve geleceğimizi  zenginleştirmek için geçmişten gelenleri keşfetmenin tam zamanı. Güzel ve anlamlı bir şeyler yapmak için birlikte çalışmak, her zamankinden çok daha değerli ve önemli. Sonbahar Kış koleksiyonumuz için iyileştirici özelliğe sahip su ve anemon çiçeklerinden esinlendik. Kısa ömürlü bir çiçek olan anemonları tasarımlarımız ile ölümsüzleştirdik. Anemon elbiseleri giyen kadınlar, güçlü ve ışıltı çiçeklere dönüşüyor” dedi.

Dünyaca ünlü İngiliz moda markası Alexander McQueen’in Sonbahar Kış 2021 koleksiyonu çok yakında Alexander McQueen Zorlu Center’da, BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde exclusive olarak moda tutkunlarıyla buluşacak.