AMBUSH X BVLGARI

Bvlgari ve Ambush Kreatif Direktörü Yoon, özel bir Serpenti kapsül çanta koleksiyonu için bir araya geldi.

Bvlgari ve yeni nesil kadın tasarımcılar arasında en ön sırada ışıldayan, muhteşem Yoon, heyecan verici bu özel iş birliğinden doğan sınırlı sayıda çantanın ve aksesuarın yer aldığı “Serpenti Trough the Eyes of Ambush” koleksiyonunun heyecanını paylaşıyorlar.

2017’den bu yana devam eden “Serpenti Through the Eyes of” serisinin bir başka ilham verici bölümüne hayat veren Ambush x Bvlgari kapsül koleksiyonu, Roma'lı tasarım evinin cazibe simgesi olan, zamansız Serpenti Forever çantasının eşi görülmemiş bir yorumunu bizlere sunuyor.

Canlı renkler, yılanın çarpıcı doğal güzelliğine atıfta bulunan yumuşak ve doğal şekiller, iddialı bir tasarım Yoon’un bu projedeki vizyonunun odak noktasını oluşturuyor. Güneydoğu Asya’nın çarpıcı, olağanüstü renkleri ve büyüleyici hareketleriyle ünlü bir türü olan Ağaç Pitonu’ndan esinlenen Yoon üç yeni stil tasarladı: Serpenti omuz çantası, çok yönlü Serpenti bel çantası ve tehlikeli derecede cazibeli Serpenti Minaudiere.

Koleksiyonun günlük ama her zaman lüks ruhunu ortaya çıkaran Serpenti omuz çantası, Nappa derisinden yapılmış inanılmaz derecede yumuşak bir kapitone gövdeye sahip. Çantaya kıvrak bir görüş kazandırarak yılanın görüntüsünü vurgulayan Yoon, belirgin şekiller ve metalik detaylar ile çantaya avangart bir dokunuş katıyor. Kıvrımlı üst tutacağı ve çıkarılabilir omuz askısı, Serpenti koleksiyonunun dinamik ruhuna sadık kalarak farklı kullanım ve stil seçenekleri sunuyor. Göz alıcı renk seçeneklerine sahip olan çantanın siyah, parlak mavi, mor ve parlak yeşil renkleri koleksiyonda yer alıyor.

Ambush x Bvlgari koleksiyonunun her parçası, kamuflaj bir yılan başı kilit detayıyla tamamlanıyor. Mono-kromatik bir görünüm ile eşleşen, siyah oniks ve öngörülemeyen gözlerle süslenmiş Nappa deri çanta, yüzyıllardır öne çıkan bir sembolü bu koleksiyonda modern bir yorumla birleştiriyor.

Yoon’un şehir hayatının göz kamaştırıcı yaşantısına atıfları sadece çantalara değil aksesuarlar da yansıyor. Kalp şeklinde tasarlanmış bozuk para çantası, Bvlgari Ambush logosu ile tasarlanmış üç farklı kartvizitlik, renkli Nappa derisinden yapılmış üç bobinli Serpenti bilekliği ve metalik yılan kafası koleksiyonun keskin güzelliğini tamamlıyor.