ARALIK TABLET VERSİYONUMUZU KAÇIRMAYIN!

ARALIK TABLET VERSİYONUMUZU KAÇIRMAYIN!

Bu bir kutlama ayı! Bir yıla veda edecek yepyeni başlangıçlar ve kararlarla yeni bir yıla merhaba diyeceğiz. İşte bu kutlamayı hissettirecek bir sayı hazırladık sizlere Aralık ayı için...
Şimdi bu kutlama hissini bir adım öteye taşıyacak bir önerimiz var: Dopdolu bir tablet sayısı. Türkiye'nin yükselen isimlerinden Çağatay Ulusoy'lu kapağımız çekilirken neler yaşandı? ELLE ekibinin yanı sıra Ulusoy'un kendi telefonuyla çektiği görüntülerle de bir araya getirdiğimiz videomuz sayesinde siz de kapak çekimimize tanıklık edeceksiniz.

Yılbaşı stilinizi seçmek bu sayıyla çok daha eğlenceli. Yüksek kaliteli görselleri büyütüp küçülterek tüm detaylarına hakim olabileceksiniz.

Sadece Çağatay Ulusoy değil Türkiye'nin en yakışıklı erkeklerinden birini daha konuk ediyoruz bu sayımızda: Muhteşem bir çekim eşliğinde Mehmet Günsür röportajını tablet versiyonumuzdan okumanın keyfine varacaksınız.

Onlarca sayfa moda çekimi, stil önerileri, en son güzellik trendleri. Farklı ve zenginleştirilmiş interaktif içeriğiyle, ELLETurkiye tablet versiyonu GooglePlay ve AppStore'da!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.