ASİ CHANEL

ASİ CHANEL

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Aralık 2013
ASİ CHANEL
<#text>İzlemek isteyenler için dünkü yazımızda duyurduğumuz <#text>etkinlik Metiers d'Art bu yıl Dallas'ta yapıldı. Chanel'in tasarımcısı Karl Lagerfeld'in 2002'den bu yana her sene düzenlediği Metiers d'Art'ta markanın Pre-Fall 2014 defilesi yine dünkü organizasyon içinde sunuldu.


<#text>


<#text> Dallas'ta yapılan bir defileden minimal detaylar bekleyenimiz yoktu zaten değil mi? Hele ki işin içine Karl Lagerfeld giriyorsa. İlk kez bu şovdan önce gösterilen 30 saniyelik filmini Chevrolet Chevelle'de Anna Winthour'la birlikte izleyen tasarımcı ve diğer konuklar için şov zamanı geliyor!~Tüm tasarıma hakim olan ‘kovboy' teması detaylarda ve tüm koleksiyonda kendini hissettiriyor. Kaşe bol paça pantolonlar üzerine giyilen kazaklar, deri ceketler, etnik aksesuarlar, kovboy şapkaları ve botları. Bang bang!


<#text>


<#text> Kovboy dediysek aklınıza sadece maskülen bir duruş gelmesin. Özellikle defilenin sonlarına doğru ipek elbiseler, yıldız işlemeli kadife elbiseler ve kendimizi Carmen operası izliyor gibi hissetmemizi sağlayan kat kat etekli, fırfırlı kıyafetlerle Chanel kadını yine rüştünü ispat ediyor.


<#text>


<#text> Konukları arasında Dekota Fanning, Lily Collins ve bu koleksiyonun kampanya yüzü Kristen Stewart'ın olduğu defilenin tüm look'larını görmek için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.