AŞKIN KAZANCI!

Mavi'den Sevgililer Günü'ne özel iki kampanya…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Şubat 2014
AŞKIN KAZANCI!
<#text>Mavi, Sevgililer Günü için son derece renkli bir kampanya düzenledi. Buna istinaden, ‘âşık oldum' diyenler kazanıyor. Dün start alan kampanyada 14 Şubat'a kadar mağazalardaki #aşıkoldum kartlarını alıp en sevdikleri Mavi ürününe takan sonra da fotoğrafını veya videosunu Twitter, Instagram ya da Vine'da #aşıkoldum hashtag'iyle paylaşanlar, hediye kazanma şansı elde edecekler. Dijital platformları ve mağazaları aşkla birbirine bağlayan kampanyaya dileyenler mavi.com üzerinden de katılabiliyor.


<#text>


<#text> Yüzlerce kişinin, başta aşık oldukları ürünler olmak üzere, Mavi parfüm, 50 TL'lik hediye çeki, 50 TL'lik Kartuş puan gibi çok sayıda ödüle kavuşacağı yarışmanın detayları asikoldum.mavi.com'dan da takip edilebiliyor.  


<#text>


<#text> AŞKIN FORMÜLÜNE İNDİRİM


<#text> Mavi'de ikinci bir Sevgililer Günü avantajı daha var. Yine 5-14 Şubat tarihleri arasında, yeni sezondan bir kadın, bir erkek jean pantolon, jean gömlek ya da jean ceket alanlar %20 indirim kazanıyor. Kendine ve sevdiğine Mavi'nin jean'lerini seçenler bu özel günde hem ilişkilerinde hem de stillerinde uyumu yakalıyor! Mavi'nin zengin koleksiyonuysa, seçim yapmanızı kolaylaştıracak!  

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.