BABALAR GÜNÜ HEDİYELERİ

Hep babanız mı sizi şımartacak?

Babalar, belki de kızların ilk ve en büyük aşkı… Anne ve baba sevgisi birbirinden ayırt edilmese de babalar ve kızları arasında her zaman bambaşka bir ilişki olur.

Bizi en çok şımartan, en çok güldüren ve en çok destek olan babalarımız için her zaman küçük prensesler olarak kalacağız.

Çoğu insanın ilk kelimesi 'anne' ancak ilk kahramanı da baba...Annelerin izin vermediklerini, babalar, prensesleri için yaparak akıllarda kral olarak yer ettiler. Belki de her kadının içindeki prenses sendromunun sebebi budur! Bir dediğimizi iki etmemeye çalışan, her durumda bize destek olan babaların Babalar Günü’nü kutlamak için aslında sadece sarılsanız bile onlar için yeter. Babanıza hediye beğendirmeniz zor olsa da, sevdiği şeylerden yola çıkarak ona en güzel hediyeyi seçebilirsiniz.Zamanı durduran babanıza bir saat, unutamadığınız masallar anlatan babanıza bir kitap seti veya yerinde duramayan babanız için spor ayakkabıları alabilirsiniz… Bu Babalar Günü’nde rol değiştirin ve bu sefer babanızı siz şımartın!Fotogaleride sizin için seçtiğimiz Babalar Günü hediyelerini inceleyebilirsiniz. 

.