BAKIM ÜRÜNLERİNİZİN YENİ ADRESİ: GÜZELLİK BUZDOLABI

Cilt bakım ürünleriniz için özel mini buzdolapları var!

2019’u ilginç cilt bakımı ve makyaj çözümlerinin yılı olarak seçebiliriz! Güzellik rutininizi yeni seviyelere taşımak istiyorsanız bu haberi dikkatlice okuyun! Instagram’da popüler olmaya başlayan güzellik buzdolapları gördüğünüz en şık ve eksantrik makyaj dolabı olabilir!

Cilt bakım ürünlerinizi nerede saklayacağınızı bilemiyorsanız bu mini buzdolapları sorununuzu çözecek! Sadece hayatınızı kolaylaştıracak bir dolap olmayan bu mini buzdolapları aynı zamanda oldukça fotojenik Instagram resimleri doğuruyor. Sizden başkası buzdolabınızı açınca ojelerle ve kremlerle karşılaşıp size tuhaf tuhaf bakıyorsa, bu sorunu da ortadan kaldırabilirsiniz! Yumurtalıkların yerinde ojelere, sebze çekmecesinde kremlere son! Güzellik buzdolaplarında artık her şeyin kendine özel bir yeri var.

“Peki bu mini buzdolaplarına ne koyabilirim?” diye soruyorsanız, bunun sınırı yok! Yüz temizleme fırçaları ve aletlerini mini buzdolaplarında saklayarak, yüz şişliklerini soğuyan temizleme fırçanız ile kolayca eşitleyebilirsiniz. Özellikle maskeleri saklayabileceğiniz bu buzdolapları, tonikleri ve maskeleri soğutarak etkisini artırıyor. Aynı zamanda günlük kremleri ve yüz temizleme spreylerinin etkisini artıran mini buz dolapları, yaz aylarında daha taze ve ferahlatıcı bir cilt bakımı rutini sağlıyor. Vitamin, probiyotik ve doğal içerikli güzellik ürünlerini bozulmadan saklayabileceğiniz bu mini dolaplar, bakım ürünlerinizi düzene sokacak.