BAMBAŞKA BİR OCAK SAYISI

2015 kadınların yılı olacak. Ocak sayımızda teknoloji dünyasının kadınları var!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Aralık 2014
BAMBAŞKA BİR OCAK SAYISI
2015 özel bir yıl olacak. En azından biz onu hepimiz adına özel kılmakta kararlıyız. Bu sene kadınların içindeki gücü harekete geçirmek, sizden güç alırken size güç vermek istiyoruz. Bunun başlangıcı olarak da, Ocak sayımızda, teknoloji dünyasının güçlü kadınlarını ele aldık!

Kadınların pek de var olmadığı düşünülen bir alan olan teknoloji dünyasından kadınların hikayelerini derledik. Keyifle okuyacağınızı düşündüğümüz bu röportajların hepimize ilham vermesini umuyoruz.

Kapağımızda da yine güçlü bir kadın var! Fahriye Evcen, sadece güzelliğiyle değil oyunculuğu ile de son yılların yükselen ismi olmaya devam ediyor. Bu ay vizyona girecek olan ‘Aşk Sana Benzer' adlı son filminden önce onun yeni yıl planlarını, aşk üzerine düşüncelerini ve hayallerini öğrenmeye ne dersiniz? Bu soruya cevabınız evetse Suzan Yurdacan imzalı röportajı ve Emre Doğru'nun obejktifinden Melis Ağazat'ın styling'i eşliğindeki Fahriye Evcen karelerini kaçırmayın deriz.

Güzellik, moda, stil konusunda en yeniler, son trendler ve çok daha fazlası dopdolu ocak sayımızda... Ocak sayımız bayilerde!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.