BAY DOJA CAT İLE TANIŞMIŞ MIYDINIZ?

Paris Couture Moda Haftası’nın kazananı Doja Cat diyebiliriz…

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 27 Ocak 2023
BAY DOJA CAT İLE TANIŞMIŞ MIYDINIZ? Instagram

Doja Cat’in Paris Couture Moda Haftası stilleri daha ne kadar unutulmaz olabilir? Haftanın başında Schiaparelli defilesine 30 bin kristal ve vücut boyası ile katılan Doja Cat, şimdi ise Viktor & Rolf defilesindeki beklenmedik stili ile konuşuluyor. Defile için takma kirpiklerden yapılan bıyık, sakal ve kaş ile gelen Doja Cat, yine internetin en çok konuşulanları arasında yer aldı. 
Doja Cat Instagram Hikayesi (@dojacat)

Hayranlarına takma kirpikler konusunda bir söz veren Doja Cat, “Kirpikler istediğiniz tek şeyse, alacağınız şey de kirpik olacak. Viktor & Rolf şovunda görüşürüz” demişti. Defileden önce Instagram sayfasından “Mr. Doja Cat” olarak geleceğini duyuran Doja Cat, görünümü sorulduğunda, “Birkaç gün önce Schiaparelli defilesine katıldım ve insanlar kirpiklerim olmadığını söylüyordu ve kirpiklerim olmadığı için hayal kırıklığına uğramışlardı. Ama olabilecek en iyi makyaj sanatçısı ile çalışmıştım, Pat McGrath ve bugün onlara istediklerini verdim: kirpikler. O yüzden umarım mutlu olmuşlardır” dedi. 
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.