BAYRAMA BİR KALA

Biraz müzik dinleyelim

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Ekim 2013
BAYRAMA BİR KALA<#text>


<#text> Bayrama bir kala çoktan tatil havasına girmişken, hatta çoğumuz tatile çıkmışken biraz müzik dinleyelim. Yine yeni yayınlanan albüm ve single haberleriyle dopdolu bir haftayı geride bıratık. Haftanın dikkat çeken haberi , “America Music Awards” için adayların açıklanması oldu. Justin Timberlake bu sene bütün ödülleri silip süpürdüğü gibi yine tam 5 dalda aday gösterildi. Onu 4'er adaylıkla Rihanna ve Taylor Swift takip etti. Bruno Mars üç, Pink ve Jay-Z ikişer ve One Direction bir dalda aday gösterildi. “America Music Awards”, 24 Kasım'da sahiplerini bulacak.~


<#text>


<#text> Diğer taraftan One Direction ‘ın heyecanla beklenen yeni albümü “Midnight Memories” için albüm kapağını yayınlaması da hayranlarını sevindirdi.


<#text>


<#text> Lang Lang “Prokofiev Piano Concerto No. 3 - Bartók Piano Concerto No. 2” albümünü iTunes üzerinden atın alabiliyorsunuz. Klasik müzik dinlemeyi seviyorsanız eğer Lang Lang'in, “Time” dergisinin “Dünyadaki En Etkili 100 İsim”den biri olarak gösterdiğini hatırlatalım.~


<#text>


<#text> Bir diğer albüm kapağını hazırlayan ise Lady Gaga. Onun albümü “ARTPOP”ta son zamanların en merakla beklenen albümlerinden biri ve sonunda hem albümde yer alacak parçaların tamamı hem de albüm kapağı paylaşıldı. Elbette ki kapakta Gaga yine çıplak.


<#text> 1.Aura


<#text> 2. Venus


<#text> 3. G.U.Y.


<#text> 4. Sexxx Dreams


<#text> 5. Jewels N' Drugs ft. T.I., Too $hort, and Twista


<#text> 6. Manicure


<#text> 7. Do What U Want ft. R. Kelly


<#text> 8. ARTPOP


<#text> 9. Swine


<#text> 10. Donatella


<#text> 11. Fashion!


<#text> 12. Mary Jane Holland


<#text> 13. Dope


<#text> 14. Gypsy


<#text> 15. Applause


<#text>


<#text> Bu arada rol aldığı ve Amerika'da Cuma günü gösterime giren Machete Kills'in soundtrack albümünde yer alan parçası “Aura”nın sözlerinin er aldığı bir video da yayınlandı. 


<#text>


<#text> <#text>~Pitbull ile Kesha'nın birlikte hazırladıkları parça “Timber”ın videosu yayınlandı. 


<#text>


<#text> <#text>~Haftanın en ilgi çeken bir diğer gelişmesi isei karı koca yapılan düet oldu. Avril Lavigne & Chad Kroeger birlikteliğinin müziğe yansımaları da oldukça başarılı. Lavigne'in 5 Kasım'da yayınlanması beklenen albümünde yer alan Let Me Go isiml parçayı birlikte söyeyen çift, ilgi topluyor. 


<#text>


<#text> <#text>~Eminem'in “Survival” ismini verdiği single'ı itunes'tan satın alınabiliyor. Diğer taraftan videosu da ayınlandı. 


<#text>


<#text> <#text>~Haftanın en sansasyonel haberi ise Justin Bieber'ın yeni single'ı “Heartbreaker”ı eski sevgilisi Seena Gomez için yazdığını açıklaması oldu. 


<#text>


<#text>

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.