BEE GODDESS, ÇİN KAPLAN YILI’NI TIGER KOLEKSİYONU İLE KUTLUYOR

Bee Goddess, dişi enerjinin, sezginin ve kalbin gücünü temsil eden, ihtişam, şans, zenginlik ve korunma sembolü kaplan tılsım mücevherleri ile yeni Çin yılını kutluyor.

Kaplanlar, tüm dünya medeniyetlerinde bilinen en büyük ihtişam, güç, şans, zenginlik ve korunma sembollerinden bir tanesidir. Bee Goddess kurucusu ve tasarımcısı Ece Şirin’in marka serüveninin başından beri ona güç veren, ilk kez ‘Light Forest’ koleksiyonunda yorumladığı bu görkemli sembol bu sene Çin yılına özel yeniden Tiger koleksiyonunda hayat buluyor.

İçinde bulunduğumuz herkesin içindeki güce yöneldiği ve kendisiyle şifa bulduğu pandemi sürecinde, Çin yılına özel olarak Kaplan tılsımları sizleri iç gücünüze kavuşturmayı ve yepyeni bir benliğe ve maceralara merhaba demek için adım atmayı vadediyor.

Tiger koleksiyonunda, iyi şans için seçilen uğurlu kırmızı yakutlar ile 14K pembe altın ve pırlantalarla bezenmiş kaplanın güçlü yüzü ile zarif el yapımı özel kolye tasarımlarının yanı sıra bilezikler ve yüzükler yer alıyor. 2022 yılının ilk aylarında, tutku, güç ve cesareti uyandıran Kaplan tılsımı, 18K altın ile yeniden yorumlandı. Beyaz pırlantalar ile süslenen stilizasyonu ile koruyucu ve iyi enerjinin sembolü oniks taş zeminin bir araya geldiği mücevherler, aynı zamanda özel kesim oniks taşların kullanıldığı uzun zinciri ve farklı kilit sistemleri sayesinde ayarlanabilme seçeneği sunuyor.

Anadolu’nun tüm tanrıçaları ile özdeşleşen dişi enerjinin gücü; Kaplan tılsımıBee Goddess’ın kaplan tılsım mücevherleri, bilinçaltımızın karanlığından ışığa doğru yapılan manevi aydınlanma yolculuğunu sembolize ediyor. Bu doğrultuda; yeni ayın sembolü kaplan içsel bir aydınlanma ile gelen yüksek bilincin şafağı ve görkemli bir başlangıcı tasvir ediyor. Zarafet ve gücün mükemmel uyumu ile kişiye kendini gerçekleştirecek iç görü, farkındalık, özgüven, cesaret, kararlılık ve iradeyi hediye ediyor.

Duygusal yönde; kaplanların mükemmel yüzme yeteneğinden su elementi ile ilişkili kaplanlar bu tılsım aracılığıyla sezginin, şifanın ve arınmanın gücünü arttırıyor. Kaplan tılsımı hediye ettiği cesaret ve özgüven ile yepyeni maceralara davet ederken sizleri içsel dönüşümün sonunda yeni benliğinizi kucaklamaya, seyahat etmeye, yeni kültürleri keşfetmeye, farklı felsefeleri deneyimlemeye ve yeni dostlarla tanışmaya sürüklüyor. Dişil enerjinizle parlamayı vadeden bu görkemli tılsım bulunduğunuz yerde hakkettiğiniz saygı ve ihtişamın ifadesi olmanın yanı sıra; size size inanılmaz bir irade gücü, özgüven ve cesaret sunuyor!

Kaplan Sembolü
Kaplan duygularımızın gücünü açığa çıkararak bizi yeni maceralara davet eder ve canlılık katar. Tutku, güç ve cesaret duygusunu uyandırır, refahı arttırır.

Enerjileri: Güç, görkem, güzellik, asalet, duygusallık, tutku, macera, korunma, enerji, cesaret, özgüven, irade, odaklanma, sabır, hedefe doğru ilerleme, zafer.