BEE GODDESS TÜM ZARAFETİYLE YENİ YILI KARŞILIYOR

Bee Goddess, yeni yılı Star Light, Mondrian ve Queen Bee koleksiyonlarıyla kutlamaya hazır.

Mücevher yerine “öz cevhere”, statü sembolü yerine “ruhun sembolüne” odaklanarak, kişiyi kendi gücüyle buluşturan, dünyanın ilk tılsım mücevher markası, yeni yılı Star Light, Mondrian ve Queen Bee koleksiyonlarıyla karşılıyor. 

Öz cevher ışığını, ilhamını ve bilgeliğini temsil eden tasarımlar, Bee Goddess’ın en güncel koleksiyonu Star Light ile açığa çıkıyor. Yeni başlangıçları sembolize eden yıldız tılsımlarla mutluluğun kapısını aralamaya ne dersiniz? O halde daimi ışıltıyı teninizde taşırken yepyeni başlangıçlara yelken açmaya hazır olun. 

Zamansız bir koleksiyon olan Queen Bee, yeni yılın vazgeçilmez klasikleri arasında yerini alıyor. Dişil enerjinin, güzelliğin, ruhsal bilgeliğin ve yeniden doğuşun sembolü “Kraliçe Arı”, yeni yılda yeni umutları müjdeliyor. 

Yeni yıl zarafetini simgeleyen Mondrian koleksiyonu ise; birlik ve beraberlik duygusunun naif bir anımsatıcısı niteliğinde. Anlamlı ilişkiler yaratmak, beslemek ve büyümek dişil enerjinin mütevazı bilgeliğinin eseri.  Hayatın dokusunu oluşturan bu bilgelik enerjisi Mondrian tılsımlarıyla gün yüzüne çıkıyor. Sofistike dokunuşlarla enerji alanınızı tazeleyen Mondrian tılsımlarıyla bir an bile olsun ışıltınız sönmeyecek. 

Yeni yılı sımsıcak bir şekilde karşılamanın bir başka yolu ise Uğur Böceği tılsımları. İyi şansın ve yeniden doğuşun sembolü olarak bilinen uğur böcekleriyle hayatınızda yepyeni bir sayfa açın. Doğurganlık, yaratıcılık, refah ve bolluk gibi kavramların temsilcisi uğur böcekleri, tüm endişelerinizi, korkularınızı serbest bırakmanızı, rotanızı sevgiye çevirmenizi ve sevdiklerinizle hayatın tadını çıkarmanız gerektiğini hatırlatarak sizi hayata yeniden bağlıyor.

Yeni yılda kendiniz ve sevdikleriniz için seçeceğiniz özel Bee Goddess tılsım mücevherleri ile yıldınız ışıldayacak. Eşsiz hediye seçenekleri Bee Goddess Akmerkez, Zorlu AVM butikleri, Akasya AVM, seçili satış noktaları ve www.beegoddess.com ‘da sizleri bekliyor!