BEYAZ PERDEDE BİR DEV

Merakla beklediğim film "Yves Saint Laurent" sonunda vizyonda.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Mart 2014
BEYAZ PERDEDE BİR DEV<#text>


<#text> Elbette bizim için “Yves Saint Laurent” haftanın en ilgi çekici filmi. Hani bazı oyuncular vardır, filmin konusu ne olursa olsun, sırf o oyuncu olduğu için o filmi izlersiniz ya; işte Juliette Binoche benim için öyle bir oyuncudur. O nedenle “Yves Saint Laurent”in yanına “Binlerce Kez İyi Geceler”i de ekleyelim. Haftanın Türk filmi ise, Yetkin Dikinciler'le öne çıkan “Kızım İçin”.


<#text>


<#text> Yves Saint Laurent


<#text> Jalil Lespert'in yönettiği ve Pierre Niney, Guillaume Gallienne, Charlotte Le Bon ile Laura Smet'in oynadığı “Yves Saint Laurent”, Yves Saint Laurent'in 21 yaşındayken Christian Dior'un kurduğu ünlü moda evinin başına getirilmesinden itibaren yaşantısını beyaz perdeye aktaran filmle bir moda devinin doğuşuna şahit olabilirsiniz. Modayla ilgiliyseniz ki ELLE okuduğunuza göre mutlaka ilgilisinizdir, bu filmi kaçırmamalısınız. ~

Binlerce Kez İyi Geceler<#text> Erik Poppe'nin yönettiği ve Juliette Binoche, Nikolaj Coster Waldau, Lauryn Canny ile Adrianna Cramer Curtis'in oynadığı “Binlerce Kez İyi Geceler” (A Thousand Times Good Night), “Montréal Dünya Film Festivali” ve “Tallinn Siyah Geceler Film Festivali” gibi iki önemli festivale katıldı ve adaylıklarının yanı sıra Erik Popp'a iki de ödül kazandırdı. IMDB puanı 7.5 olan filmde Rebecca yani Juliette Binoche, bir savaş fotoğrafçısıdır, Kabil'de görevlendirilir ve işiyle ailesi arasında bir seçim yapması gerekir...~


Kızım İçin<#text> Hakan Haksun'un yönettiği ve Yetkin Dikinciler, Eda Ece, İnci Türkay ile Berke Üzrek'in oynadığı “Kızım İçin”de Yetkin Dikinciler eşinden boşanmış Tuncer karakterini canlandırıyor. Uzun süre babasının varlığından habersiz olan kızıyla birlikte bir tatile çıkıyor. Baba kızın birlikte yaşadığı macera izlenmeye değer.


<#text>


<#text> Biliorsunuz ki;  fikir vermesi açısından filmlerin fragmanlarını da sizlerle paylaşıyordum. Ancak son getirilen yasaklardan sonra YouTube'un da kapatılması nedeniyle paylaşamıyorum.


<#text>


<#text> —Nesrin Yücetürk

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.