BEYMEN CLUB’DAN AŞK TEMALI ÖZEL HEDİYELER

Şehir yaşamından ve sanattan ilham alan casual tarzıyla her sezon güncel kodları yeniden yorumlayan Beymen Club, renkli ve ayrıcalıklı hediye seçenekleri ile Sevgililer Günü coşkunuza ortak oluyor.

Beymen Club tasarım ekibi tarafından özel olarak hazırlanan canlı renklerdeki Love, Peace, Happy gibi eğlenceli sloganları ve kalp sembollerinin yer aldığı pop art desenle zenginleşen gömleklerden denim montlara, şifon etek ve elbiselerden triko ve sweatshirtlere uzanan tasarımlar ile sevgilinizin kalbini yeniden fethedebilirsiniz.

Sevgililer Günü hediye seçimleriniz için Beymen Club 2020 Kış Kadın Koleksiyonu’ndaki kar taneleriyle süslü kazak ve berelerden sıcacık battaniyelere, canlı renklerdeki deri el portföylerinden fularlı hediye setlerine erkekler için ise markanın kayak temalı triko kazaklardan renkli sweatshirt'lere, casual bir şıklık sunan puf montlardan uzun hırkalara, dinamik eşofman altlarından kareli gömleklere, yumuşacık atkı ve berelerden sofistike yün şapkalara yüzlerce hediye seçeneği Beymen Club mağazalarında ve beymen.com.tr'de yer alıyor. Hediye seçeneklerinden parçaları görmek için fotogaleriyi tıklayın.