BEYONCE VE JAY Z BOŞANIYOR MU?

Uzun zamandır cevabı bulunamayan bir soru var: Beyonce ve Jay-Z ayrılıyor mu?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Haziran 2014
BEYONCE VE JAY Z BOŞANIYOR MU?
Uzun zamandır sorulan ama cevabı bulunamayan bir soru var: Beyonce ve Jay-Z ayrılıyor mu?

Son olarak Beyonce'nin kardeşi Solange ve Jay-Z'nin Met Gala'dan ayrılırken asansörde kavga etmesiyle yine gündeme gelen ilişkide kötü giden birşeylerin olduğu düşüncesi biraz netlik kazandı diyebiliriz.

Grazia UK'in haberine göre ikili, evlilik terapistine gitmeye başlamış. Daha önce Catherine-Zeta Jones ve Michael Douglas'ın da gittiği evlilik terapisti Chris Rosenthal'dan yardım alan ikilinin yakın arkadaşları Kanye West ve Kim Kardashian'ın düğününe katılmama nedenleri de terapistlerinden aldıkları bir öneriymiş.~Evlilik terapisti Chris Rosenthal'in çifte biraz ayrı kalmaları gerektiğini söylediği konuşuluyor. Bunun sonrasında çiftin ayrı ayrı yaşamaya başladıkları ama çok sık olmasa da çocuklarla birlikte vakit geçirdikleri söyleniyor. Bu süreçten sonra ünlü çift, ayrılığın kendilerine iyi gelip gelmediğine bakacak ve bu birlikteliğin devam edip etmeyeceğine karar vereceklermiş.

Hatırlıyorsanız Solange ve Jay-Z tartışması sonrasında Beyonce hiç yorum yapmamış ve sessizliğini korumuştu. Bu da ayrılık dedikodularının artmasının en büyük nedeniydi.

Bu pek de iç açıcı olmayan konuyu, kavga sonrası çıkan soldaki sempatik görselle bitirmek istiyoruz. Nijerya'da kaçırılan kızlar için '#bringbackourgirls/kızlarımızı geri verin' kampanyasına ‘Solange'yi alın.'ı ekleyen yaratıcı zekayı taktir ediyoruz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.