BU KONSER BAŞKA!

Hürriyet Aile İçi Şiddete Son! kampanyası 10. yaşını özel bir konserle kutluyor…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Şubat 2014
BU KONSER BAŞKA!<#text>


<#text> Spotta kutlama dedik. Ancak bu bir kutlama değil! Bir hatırlatma... Aslında bu haberi yazarken içtenlikle diliyoruz ki, bir gün ‘aile içi şiddet tamamen yok oldu' başlıklı bir kutlama yapabilelim... Öte yandan maalesef var, maalesef bu ülkemizin bir gerçeği. İşte bu durumla mücadele edebilmek için başlatılan Hürriyet Aile İçi Şiddete Son! kampanyası, aile içinde şiddet gören mağdurlara 7 gün 24 saat hizmet vermeyi amaçlıyor. Mağdur olması halinde 0212 656 96 96 ve 0549 656 96 96 numaralı telefonları arayarak yardım isteyebilen mağdurlara sadece uzman psikologlar ve avukatlar cevap veriyor.


<#text> Hat, bugüne kadar 38 bin çağrı aldı, yaklaşık 18 bin şiddet mağduruna destek oldu. Türkiye'nin her şehrinden ve 14 farklı ülkeden arandı.


<#text>


<#text> Şimdi bu organizasyon 10.yaşında çok özel bir konsere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 4 İtalyan sopranodan oluşan LE DIV4S, Türkiye'de sahneye ilk kez çıkacaklar. Aryalarını bu kez şiddet mağdurları için söyleyecekler. Penti'nin ana, Mavi'nin co-sponsorluğunda, Zorlu Center PSM'nin mekan, Borusan'ın müzikal, Most Production'ın organizasyon sponsorluğuyla gerçekleşecek konserin tüm geliri şiddet mağdurlarına destek veren Acil Yardım Hattı'na aktarılacak. LE DIV4S, yeni bir şarkı söyleme konsepti sunma hayaliyle yola çıkmış dört İtalyan sopranodan oluşan, dünyaca ünlü bir grup. Tarihin en büyük opera bestecilerinin ünlü operalarını yenilikçi bir yorumla seslendiriyor, dünyanın her yerinde büyük kalabalıklara söylüyorlar.


<#text>


<#text> 7 Mart'ta gerçekleşecek olan konsere bir bilet alarak siz de aile içinde şiddet gören kadın ve çocuklara yardım elini uzatacaksınız. Zita yukarıda da söylediğimiz gibi ELDE EDİLEN GELİRİN TAMAMI bu özel hat'ta bağışlanacak!<#text> Biletler biletix<#text>'te...


<#text>


<#text>

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.