BU SEZON MUTLAKA

BU SEZON MUTLAKA

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Nisan 2015
BU SEZON MUTLAKA
1 KÜPELER TEKE DÜŞÜYOR


Phoebe Philo'nun başlattığı sadece tek tarafa küpe takma olayını bu sezon Jil Sander da üstlenmiş görünüyor. Tek mi takmayı tercih edersiniz çift mi, bilmiyoruz ama ne yapıp edip kulaklarınızı sanat eseri benzeri parçalarla şenlendirin.

2 AYAKTA COUTURE


Sezonun “statement” ayakkabıları birer couture niteliğinde. Louis Vuitton'un sanat eserini andıran ışıltılı bootie'leri, Giambattista Valli'nin zincirli topukluları, Rochas'ın amigo kızların ponponlarını andıran stiletto'ları... Her biri birer arzu nesnesine dönüşecek güçte.

3 SEZONUN SİLÜETİ


Bazılarının bel kısmı yukarı doğru uzadı. Kiminin paçaları bollaştı, diğerlerinin volümü arttı. Karşınızda, yeni sezonda gardırobunuzda bulunması gereken üç pantolon modeli.~ 4 GÜÇLÜ OMUZLAR


Havalar ısınır ısınmaz yapmanız gerekeni açıklıyoruz: Omuzlarınızı açın! Balenciaga'daki gibi feminen ya da Tibi'deki gibi sportif olabilirsiniz. Orasını bilmeyiz ama omuzlar açık, bu kesin!

5 DEKORATİF SAÇLAR


Minimal efor harcayarak maksimal etki yaratabileceğimiz fikri, ilkbahar-yaz defilelerinin alt metniydi. Celine'in daire şeklindeki altın görünümlü tokaları, Dolce&Gabbana'nın çiçekleri, Valentino'nun deniz yıldızı ve istiridye şeklindeki aksesuarları saçlara yeni sezon dokunuşunu kazandırıyor.

SERLİ GAZER BOYACI

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.