CALVIN KLEIN’IN YENİ PARFÜMÜ

Lupita Nyong’o ve Saoirse Ronan, Raf Simons’ın ilk Calvin Klein parfümünün yüzü oldu!

Raf Simons, 2016'da Calvin Klein Kreatif Direktörü olduğundan beri ilk defa parfüm çıkaran marka, Hollywood'un gözde oyuncularını kampanyanın yüzü olarak tanıttı.

Kadınlar için çıkarılan yeni parfümün yüzleri,  son dönemlerde Hollywood’un en gözde oyuncuları Lupita Nyong’o ve Saoirse Ronan.

 

Anne Collier tarafından yönetilen kampanya minimalist ama etkileyici portrelerden oluşuyor. Kendilerini etkileyen kadınları seçen ünlü oyuncuların portreleri idollerinin yanında yer alıyor. Nyong’o Eartha Kitt ve Katherine Hepburn’ü seçerken, Ronan'ın idolü ise ise Sissy Spacek ve Nina Simone. 


“Feminenliği inceleyen kampanya, kendi kimliğini yaratmak için gücü olan ve kendilerinden sonra gelenlere destek olup öncülük ederek ortak noktada buluşan bir grup kadını ele alıyor” diyen Raf Simons, Women adlı yeni parfümünün düşünce özgürlüğünden ve kadın gücünden ilham aldığını söylüyor. Okaliptüs meşe palamutları, portakal çiçeği yaprakları ve Alaskan sedir ağacı notaları içeren bu egzotik parfüm meyvemsi ve güçlü kokusu ile öne çıkacağa benziyor..