CAN DOSTLARIMIZA YARDIM!

Hepsiburada.com'dan alacağınız bir mamayla bir köpeğin hayatını kurtulabilir.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Aralık 2014
CAN DOSTLARIMIZA YARDIM!


Bundan beş sene önce yine duymaktan hoşlanmadığımız bir haber aracılığıyla tanışmıştık Bolluca Köpek Barınağı ile. Orada ‘yardım edilmek' üzere toplanan hayvanların zehirlenerek öldürüldüğü haberiyle...

Bu habere duyarsız kalmayan Yayın Direktörümüz Işın Görmüş ve veteriner Şükrü Çobanoğlu, barınağa yardım götürmek ve burada yaşayan can dostlarımıza destek olmak amacıyla o tarihten bu yana içten bir çaba gösteriyorlar.

Öte yandan bu çabalar maalesef yeterli olmuyor. Zira Arnavutköy Belediyesi'ne bağlı olan Bolluca Ormanı içinde yer alan barınakta 1000'e yakın köpek mevcut ve sadık dostlarımızın en temel ihtiyaçları bile karşılanayamayacak durumda!

AVEA tarafından üç sene önce hediye edilen 10 konteynır ve gönüllülerin hediye ettiği 100 kulübe dışında barınacak hiçbir yerleri olmayan köpekler, elektrik ve suyun olmadığı ve kış aylarında yolların kapandığı bir ortamda bazen haftalarca sadece kuru ekmekle besleniyor ve ciddi bir yaşam savaşı veriyorlar.

Büyük bir kısmı uyuz hastalığına yakalanıyor, yavruların çoğu hastalıktan ölüyor, hijyen ve temizlik sorunları yaşanıyor. 15 günde bir barınağa ziyaret düzenleyen ve kuru mama, tıbbi ve insani yardım götürmeye çalışan Işın Görmüş ve Şükrü Çobanoğlu'nun çabalarıysa maalesef yeterli olmuyor.

Şimdi Hepsiburada.com'un düzenlediği bir kampanya ile Bolluca'ya yardımsa parmaklarınızın ucunda... Bunun için sadece bu linke tıklamanız ve burada belirtilen adımları takip etmeniz yeterli: HEMEN SATIN AL!

Bu sayede sadece Bolluca köpeklerine gönderilmek üzere Eukanuba Köpek Maması satın almış olacaksınız. Ürünün teslimatıysa, sizin satın aldığınız günün devamındaki ilk cumartesi günü Eukanuba Türkiye Distribütörü DBM tarafından Bolluca'ya imza karşılığı teslim edilecek!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.