ÇEKİMLER TAMAMLANDI

ÇEKİMLER TAMAMLANDIKanyon ve ELLE Türkiye'nin işbirliğiyle düzenlenen ve başvuru süresi 6 Aralık 2013'te dolan ”Bu Sezon Kısa Moda” başlıklı kısa film yarışmasının çekimleri tamamlandı. Yapılan başvurulardan sonra gelen senaryolar tek tek değerlendirilmiş ve elenmişti. Elemeyi geçen üç senaryonun çekimlerine, daha önce de duyurduğumuz üzere 27 Ocak 2014 pazartesi günü başlandı.
Oldukça soğuk ve yağışlı bir havada yapılmasına rağmen son derece eğlenceli geçen çekimler bugün tamamlandı. Oldukça tempolu bir çalışmanın ardından başlayan çekimlerde, filmlerin styling'ini ELLE ekibi üstlendi: Yayın Direktörümüz Işın Görmüş, Moda Editörümüz Hafize Çeliktürk ve Alışveriş Editörümüz Yasemin Dizdar herbir filmin styling'ini ayrı ayrı üstlendiler.
”Bu Sezon Kısa Moda” başlığı ile düzenlenen organizasyonda modaya ilgi duyan genç senaryo yazarlarına yaratıcı fikirlerini hayata geçirme fırsatı sunmak amaçlanıyordu. Tabii bizim arzumuz ise moda konusunda son derece kısıtlı olan bu tarz çalışmaların artması. Filmlerin galası 20 Şubat 2014 tarihinde Kanyon'da yapılacak...