CELINE’İN İLK MARKA ELÇİSİ: LISA MANOBAN

Hedi Slimane, ilham perisi olarak Blackpink grubundan Lisa’yı seçti!

Geçtiğimiz Eylül ayında 23 yaşındaki Lisa Manoban’ın Celine’in ilk resmi marka elçisi olduğu duyurulmuştu. Blackpink müzik grubundan tanıdığımız Lisa, “Benim için, Celine rakipsiz ve Hedi Slimane’in birçok yüzlü yeteneği var—kıyafet tasarımdan fotoğrafçılığa kadar. Vizyonu ile nadir, inanılmaz ve arzulanan bir dünya yaratıyor. Ben her zaman onun çalışmalarından ilham alıyordum. Celine’in ilk marka elçisi olarak Hedi ile çalışacağım için çok mutluyum ve onurluyum” demişti. 

Haziran 2019’da Paris’e seyahat ederek Celine’in erkek giyim koleksiyonunu izleyen Lisa, o günden itibaren yavaş yavaş marka ile ilişkilerini güçlendiriyordu. Parisli estetiği tarzı ile özdeşleştiren Lisa, Celine’in defile stillerini günlük hayatında kullanmaya başlamıştı. Bu senin başında Hedi Slimane tarafından Paris’te fotoğraflanan Lisa’nın marka ile şaşırtıcı bir şeyler planladığını anlamıştık! 

Şimdi ise Celine ve Lisa arasındaki ilişki tamamen resmileşti. Lisa’dan bir ‘Celine it-girl’ yaratan Hedi Slimane Instagram’da da birçok paylaşımında Celine stilleri tercih ediyor. Birçok kez markanın merkezi Paris’i ziyaret eden Lisa, aynı zamanda defilelerin olmazsa olmaz davetlisi ve daha satışa sunulmayan parçaların sahibi oluyor…

Etİketler