CHANEL SAINT-TROPEZ’DE!

Chanel'in mevsimsel butiği ziyaretçilerini bekiyor...

Chanel, her yıl Saint-Tropez’deki “La Mistralée” evinde özel bir dekor ile yaz mevsimi için bir butik açıyor. Bu sene de kapılarını ziyaretçilere açacak olan Saint-Tropez Chanel butiğinde İlkbahar Yaz 2019, Coco Beach de Chanel, aksesuar, parfüm, saat ve mücevher koleksiyonlarını görebileceksiniz. 

Chanel Saint-Tropez Butiği (Chanel)

Bu sezon için klasik iç mimari tasarımları, ultra modern mobilyalar ile dekore etmeyi tercih eden Chanel, bej renkli traverten döşemeli zemin ile ziyaretçileri ağırlıyor ve butiğin farklı yerlerinde her adımda onlara eşlik ediyor. Antik aynalar ile görsel bir bütünlük sağlayan butiğin kırık beyaz duvarları ve siyah halısı, Chanel’in imzası olan siyah ve bej rengini yansıtıyor. 

Chanel Saint-Tropez Butiği (Chanel)

Girişteki holde görebileceğiniz gözlük ve parfüm koleksiyonunu geniş bir odada sergilenen İlkbahar-  Yaz 2019 koleksiyonu takip ediyor. Plaj temalarından esinlenen tasarımlar, geniş çerçeveli ve metalik kapılı bu odada sergileniyor. Güneşin doğal ışığı ile bütünlük sağlayan odada ise sezonun aksesuarlarını, ayakkabılarını ve çantalarını keşfedebilirsiniz. Adeta bir soyunma odasında olduğu gibi, odadaki iki büyük gardıroba yansıyan güneş ışınları, dolabın kapaklarını açarak Chanel’in tasarımlarını keşfetmeniz için sizi çağırıyor! Giyinme odası rahatlığını veren bu odadaki mavi süet koltuk ve tüvit puflar rahatça ayakkabıları denemeniz için özel düşünüldü. Sadece bununla kalmıyor! Burada Chanel’in J12, BOY.FRIEND gibi saat koleksiyonlarının yanı sıra ikonik Coco Rush mücevher koleksiyonunu da inceleyebileceksiniz. 

Chanel Saint-Tropez Butiği (Chanel)

La Mistralée’nin bahçesindeki havuzun kenarlarına yerleştirilen siyah ve beyaz halılar huzurlu ve keyifli bir alışveriş deneyiminin son dokunuşlarını yapıyor. Lacivert, beyaz ve siyah tüvit puflar ve minderler yaz tatili ambiyansını yaratırken, parlak mavi boyanan havuz kulübesi Akdeniz tatilini yansıtıyor. İçeri girdiğiniz zaman, reçine masalar ve parlak mobilyalar ile karşılacağınız bu havuz kulübesinde, Chanel’in Coco Beach de Chanel koleksiyonundan mayoları, espadrilleri ve hasır aksesuarları inceleyebilirsiniz…

Chanel Saint-Tropez Butiği (Chanel)

Sakin ve sıcak Riviera güneşinin altında ve coşkulu Saint-Tropez'in kalbindeki yeni CHANEL mevsimsel butiği, Fransız moda evinin tüm zarafetini yansıtıyor. Chanel Saint-Tropez butiği Ekim 2019’a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak!