CHIARA FERRAGNI, POMELLATO KIZ KARDEŞLİĞİNE KATILDI

Yenilikçi Milanolu mücevher markası Pomellato ve İtalyan moda girişimcisi Chiara Ferragni, fotoğrafçı Cass Bird'ün çektiği kampanyayla “Pomellato Sisterhood” girişimini tanıtıyor.

Ünlü iş kadını Chiara Ferragni; kadın gücünü, ilhamını ve birliğini kutlayan yeni bir kampanya için Pomellato’nun elçisi olarak ikinci senesinde çalışmalarını sürdürüyor. 2017’de 50. yılını kutlayan Pomellato; cinsiyet eşitliği, kadın liderliği ve otantik bir güzellik fikrini savunan #PomellatoForWomen iletişim platformunu büyütmeye devam ediyor. Milanolu influencer olan Chiara Ferragni ve farklı geçmişlerden, ülkelerden ve nesillerden ilham veren kadınlar, Pomellato Sisterhood projesi için bir araya geldi. Bu kampanya için, günümüzün kahramanları, ünlü fotoğrafçı Cass Bird tarafından çekildi. Fotoğrafa karşı espirili ama özel bir sanat tarzı olan Bird, bir kadının gözüyle, Pomellato kadınların eşi görülmemiş, ilgi çekici bir perspektifini sunuyor. 

Chiara Ferragni Pomellato Sisterhood Kampanyasında (Pomellato/Cass Bird)

Cass Bird, Pomellato Sisterhood Projesi kampanya fotoğrafları için Chiara Ferrragni’nin güçlü bakışlarını yakaladı. Pomellato’nun ikonik marka favorisi NUDO ve Mayıs 2019’da satışa sunulacak olan yeni zincir ilhamlı BRERA mücevherlerini takan Ferragni güçlü bir şekilde ışıldıyor! Bird’ün neredeyse muzur fotoğraf tarzı, Pomelatto’nun marka DNA’sının neşesini ortaya çıkaran isimler fotoğrafladı; tasarımcı kardeşler Viola ve Vera Arrivabene; DJ Scilla Ruffo di Calabria; İtalya’dan marka danışmanı Helen Nonini; işkadını Delfina Blaquier; İngiliz şef, manken ve hayırsever, Emma Weymouth, genç toplumun sanatçıları arasında. Yeni Pomellato Sisterhood Girişimi, her kadının gerçekliğini yakalamak için siyah ve beyaz olarak fotoğraflandı. 

Emma Weymouth Pomellato Sisterhood Kampanyasında (Pomellato/Cass Bird)

Farklı yaşlardan, sanat kollarından ve sektörlerden gelen kadınları bir araya getiren Pomellato’nun #PomellatoForWomen kampanyası, markanın değerlerini ve amaçlarını vurgulamak için başlatıldı. 2018 Uluslarası Kadınlar Günü için Jane Fonda ve New York Times ile işbirliği yapan Pomellato, ‘Hero’ adlı kampanya videolarını yayınlamıştı. 2019’da da Jane Fonda, Chiara Ferragni, Peyton List, Caroline Daur, Wakeema Hollis, Zhang Jun Ning, Ozwald Boateng, Jamie Campbell Bower, Abaseh Mirvali, Liesl Tommy ve daha fazla ismi bir araya getiren Pomelatto, “Pomellato Sisterhood: A Powerful Exchange” girişimini sundu. Pomellato, bu güçlü kadınların yanında; kadın liderliğine, gücüne ve birliğine olan bağlılıklarını açıklamaktan onur duyuyor. 

Helen Nonini ve Delfina Blaquier Pomellato Sisterhood Kampanyasında (Pomellato/Cass Bird)

Pomellato CEO’su Sabina Belli, “Pomellato kadınları düşünerek tasarım yapıyor. En son girişimimiz, Pomellato Sisterhood, kalbinin sesini dinleyen ve kadın liderliğinin pozitif örneklerini içeriyor. Kendimize inandığımız zaman her şeyi başarabiliriz,” diyerek yeni projelerini anlattı. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.