ÇOCUKLAR İÇİN

İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı yararına konser...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Mayıs 2014
ÇOCUKLAR İÇİN
Çocuklarımızı seviyor, onları korumak, güzel bir geleceğe hazırlamak istiyoruz! Bu konuda çok çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve çocuklara yardım eli uzatılabilecek farklı kuruluşlar var. Bir tanesi de İZEV (İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı)...

1989 yılında dernek olarak kurulan ve 1997 yılında vakfa dönüşen İZEV'in ana amacı, zihinsel engellilerin eğitimi, hukuki haklarının korunması ve sosyal hayata kazandırılmaları. Bu amaç için farklı eğitim birimleri açan vakıf ayrıca engelli çocukların hizmet verdiği Down Cafe ve çamaşırhane gibi projelere de imza attı.

Şimdi, yine bu çocuklar için yeni bir etkinlik daha düzenlediler: Sesi ve sahne performansıyla müzikseverlerin beğenisini kazanmış olan Barbaros, 11 Haziran Çarşamba akşamı, Avusturya Başkonsolosluğu'nun Yeniköy'deki bahçesinde İZEV çocukları için bir konser verecek. Farklı dillerde şarkılar söyleyebilen sanatçı ile hem güzel vakit geçirebilir hem de katılımınızdan elde edilecek gelirle İZEV'in çalışmalarına destek olabilirsiniz.

Konser giriş davetiyesi için 0 532 732 12 80'den bilgi alabilirsiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.