ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

CÜRETKAR GEOMETRİ: BVLGARI B.ZERO1 ROCK

Bvlgari, başarılarla dolu devrim yaratan yolculuğunun üçüncü on yılına görkemli B.zero1 macerasına yeni bir sayfa açarak adım atıyor.

Romalı mücevher markasının kararlı ve güçlü ruhunun, doğduğu şehrin ihtişamı ve coşkusuyla yakın bağlarının kutlaması niteliğindeki B.zero1 ROCK, Bvlgari DNA'sının bir parçası olan ödün vermeden kuralları yıkma yaklaşımını eşsiz bir şekilde somutlaştırıyor. Bağımsızlığın ve gücün bu özgürleştirici ifadesi, Bvlgari’nin öncü ruhunu ve çığır açan yaratıcılığını yansıtıyor.

Seksenli yılların Bvlgari Tubogas kolyesinden ve çıkıntılı detaylarından ilham alan yeni B.zero1 Rock, seçkinliğin ve öz ifadenin ikonik bir simgesi olarak öne çıkıyor. Orijinal B.zero1 tasarımının kıvrımlı ve cesur spiral hatları, dünyanın en tanınmış amfiteatrı olan Roma’daki Colosseum’un dairesel formundan ilham alıyor ve çıkıntılarının dikkat çekici, cüretkar geometrisiyle olağanüstü kreasyonlar ortaya çıkıyor.

B.zero1 ROCK, bağımsızlık, güç ve cesaret mesajı vermek isteyen kadınların ve erkeklerin benzersiz kişiliklerini ve bireyselliklerini yüceltmek için tasarlanan dikkat çekici tasarımlarla sunuluyor. Rock ruhundan ödün vermeyenler, bağımsız düşünürler, keyfinden vazgeçmeyenler olsun, hepsi benzersizliklerini ikonik kreasyonlar aracılığıyla ifade ediyor. B.zero1 ROCK, her zamankinden daha güçlü tasarımıyla yeni nesil uniseks değerli mücevherleri temsil ederken bir kere daha kategoriye öncülük ediyor.

Bvlgari zamansız B.zero1 yüzüğün yeni formunda iki kenara ve orta banda uygulanan siyah seramik ile, teknoloji tasarıma entegre ediliyor. Yanlarında çift Bvlgari logosunun yer aldığı bu versiyon, B.zero1 ROCK’ın ikonik tasarımını yüceltiyor.İkonik yüzükten doğan kolye uçları ile yeni ve geometrik zincirler, bilezikler ve küpeler B.zero1 ROCK tasarımının yıkıcı, cüretkar imajını yansıtıyor.

Mücevhere yeni bir yaklaşım, insanları güçlendirecek yeni bir mücevher fikri ve ihtişam yaratan, kural tanımaz bir ruh hali için… Bvlgari’yi farklılaştıran, ödün vermeyen benzersiz tutumu adına... 

İLANDIR.