DAĞ FİLMLERİ FESTİVALİ BAŞLIYOR

Spor severler için geri sayım başlasın!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Şubat 2014
DAĞ FİLMLERİ FESTİVALİ BAŞLIYOR
<#text>The North Face markasının ana sponsorluğunda “Doğaya Dokun!” temasıyla düzenlenecek 9. Dağ Filmleri Festivali, 25 Şubat - 2 Mart 2013 tarihleri arasında olacak.


<#text>


<#text> Doğa, keşif, macera ve belgesel sinema sevenlerin her yıl büyük ilgi gösterdiği festivalde ödüllü filmlerin yanı sıra macera ile adrenalin dolu toplam 47 film gösterilecek. Beyoğlu'nda 2 Mart'a kadar sürecek festivale, Fransız Kültür Merkezi, Galatasaray Aynalı Geçit ve Pusula Sanat Merkezi ev sahipliği yapacak.


<#text>


<#text> Dünya festivallerinde gösterilen 600'den fazla film arasından seçilen 47 film altı başlık altında toplanıyor: “Dünyadan”, “Keşif Ruhu”, “Doğa-Çevre-İnsan”, “Su Dünyası”, “Bisiklet” ve “Kayak”.


<#text>


<#text> Rafting, dalış, dağcılık, kaya tırmanışı, base jump, kayak, dağ bisikleti gibi doğa sporlarının yanı sıra, çevre ve doğa belgeselleriyle gezi, keşif ve insan hikayeleri de yer alacak.


<#text>


<#text> Doğa sporları denince akla gelen ilk markalardan olan The North Face'in sponsor olduğu festivalin programıyla ilgili detaylı bilgi almak ve etkinlikleri takip etmek için, web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.dagfilmfest.org

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.