DAĞ FİLMLERİ FESTİVALİ BAŞLIYOR

Spor severler için geri sayım başlasın!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Şubat 2014
DAĞ FİLMLERİ FESTİVALİ BAŞLIYOR
The North Face markasının ana sponsorluğunda “Doğaya Dokun!” temasıyla düzenlenecek 9. Dağ Filmleri Festivali, 25 Şubat - 2 Mart 2013 tarihleri arasında olacak.

Doğa, keşif, macera ve belgesel sinema sevenlerin her yıl büyük ilgi gösterdiği festivalde ödüllü filmlerin yanı sıra macera ile adrenalin dolu toplam 47 film gösterilecek. Beyoğlu'nda 2 Mart'a kadar sürecek festivale, Fransız Kültür Merkezi, Galatasaray Aynalı Geçit ve Pusula Sanat Merkezi ev sahipliği yapacak.

Dünya festivallerinde gösterilen 600'den fazla film arasından seçilen 47 film altı başlık altında toplanıyor: “Dünyadan”, “Keşif Ruhu”, “Doğa-Çevre-İnsan”, “Su Dünyası”, “Bisiklet” ve “Kayak”.

Rafting, dalış, dağcılık, kaya tırmanışı, base jump, kayak, dağ bisikleti gibi doğa sporlarının yanı sıra, çevre ve doğa belgeselleriyle gezi, keşif ve insan hikayeleri de yer alacak.

Doğa sporları denince akla gelen ilk markalardan olan The North Face'in sponsor olduğu festivalin programıyla ilgili detaylı bilgi almak ve etkinlikleri takip etmek için, web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.dagfilmfest.org

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.